Home Antalya Haberleri Cansu Gazoz yeniden üretimde

Cansu Gazoz yeniden üretimde

609
0
blank

Alkolsüz %100 doğal şeker ve özel tadı ile yeniden üretime başlayan Cansu Gazoz, gazoz severlerin imdadına yetişti. Piyasada yerli, doğal gazoz bulmakta şikayetçi olan tüketiciler bu habere çok sevinecek.

Antalya, Kepez’de üretime başlayacak olan Cansı Gazoz yetkilileri, her türlü talebe hazır olduklarını ve bayilik vereceklerini, internet sitelerinde belirttiler. http://www.cansugazoz.com/ internet adresinden öğrendiğimize göre, Cansu Gazozları 1928’de “Ankara Gazoz”u olarak üretime başlayan Cansu Gazoz, daha sonra “İbrahim Sami Gazozu” olarak uzun yıllar hizmet vermiş.

Antalya narenciyelerinden de esinlenerek hazırlanan meyvalı gazozlar da aileye katılmış. Limon ve mandalina özlü gazozlar da üretime dahil edilmiş.

İnternet sitesinde, Türkiye’nin her yerine bayilik vereceklerini kaydeden yetkililer, eskilerin özlenen gazozu olarak büyük dikkat çekiyorlar.

CANSU GAZOZ HAKKINDA

blank

Türkiye’nin en eski gazoz markalarından, Antalya markası olan “Ankara Gazozu”dur. 1928 yılında Hüseyin Çimrin’in babası rahmetli İbrahim Sami Antalya’daki ilk gazoz fabrikasını kurmuştur. Marka’nın ismi “Ankara Gazozu” olmasına rağmen yıllarca satıcılar “Meşhur İbrahim Sami Gazozları” diye sattıkları için Ankara Gazozu ismi yerini İbrahim Sami Gazozu’na bırakmış. İbrahim Sami Çimrin 1954 yılında fabrikasını Kalfası Ahmet Sav’a devredince, İbrahim Sami Gazozları,“Cansu Gazozları” olarak yıllarca imal edilmeye devam etti. 1955 yılından bu yana Cansu Gazoz olarak devam etmiştir.

Özel formulü ile yıllardan beri sevilen gazozlarımız sizlere keyifli bir içim sunmaktadır. Sağlıklı ürünler üretme politakımız dolayısı ile tamamen gerçek şeker kullanılarak üretilen gazozlarımız sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 

Previous article58 Saniyede Bayram Kutlamak!
Next articleAESOB Başkanından Esnafa Hijyen Belgesi Uyarısı