Home Antalya Haberleri Ops! Play Kids Açılışını Başkan Türel Yaptı‏

Ops! Play Kids Açılışını Başkan Türel Yaptı‏

658
0
blank

Antalya’nın en büyük eğlence merkezi’ sloganıyla açılışı yapılan merkezin kurdelesini Türel ve beraberindekiler kesti. Türel, daha sonra eğlence merkezini gezerek, burada kendisine ilgi gösteren çocuklarla fotoğraf çektirdi. Merkezde yer alan paintball alanına giren Türel, kendisine gösterilen oyuncak lazer silahı incelerken “Biz silahtan değil, barıştan yanayız” dedi. Türel, merkezde basketbol potasına atış yaptı.

Koray Dilmaç Şirketler Grubu na bağlı Ops! Play Kids’e  Gazetemiz Genel Koordinatörü Semih Köken ve    Sinan Çıplak ın katıldığı 2200 metrekare Kapalı alanda kurulu olan eğlence merkezinin  Açılışına  Sevgi Evleri Yetiştirme yurdundan gelen 50 yi yakın küçük  çoçuklar getirilerek gönüllerince saatlerce eğlendiler.

Antalya’da çocukların kapalı alanda vakit geçirebileceği yerlerin azlığına dikkate çeken Türel, merkezin çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği güzel bir yer olduğunu ifade etti. Alışveriş merkezinin eksi ikinci katında açılan eğlence merkezinde lazer silahlı paintbal alanının yanı sıra, 50 civarında simülasyon oyuncak, küçük yaş grubu çocuklar için oyun alanı yer alıyor.

Koray Dilmaç Eğlence Hizmetlerinin Antalya nın en büyük Eğlence merkezini açmasının arkasında büyük bir  birikimin olduğunu dile getiren Koray Dilmaç “Şirketler grubu olarak Ülkemizin değişik  yerlerinde birbirinden güzel merkezlerimiz var bunların arasına Antalya yı katmaktan büyük mutluluk duyduk.Çünkü Antalya sürekli gelişen ve büyüyen turizmin göz bebeği bir kentimiz bunun için değerli Antalyalılara hizmet vermek için yola çıktık”dedi.

Koray Dilmaç Eğlence Hizmetleri Şirketler gurubuna ait Başta İstanbul , Adana , Gaziantep in seçkin alişveriş merkezlerinde hizmet veren kuruluşları bulunurken  bu konuda ithalat  ve ihraçatınında yapıldığı kaydedildi.

Previous articleGATAB’ın borcundan Kemer Belediyesine “HACİZ” Şoku…
Next articleAltun Halı Yıkama