Home Antalya Birey Koleji öğrencilerinden çok özel ‘Antalya’ armağanı

Birey Koleji öğrencilerinden çok özel ‘Antalya’ armağanı

505
0
blank

Antalya Birey Koleji öğrencileri, ziyarete gittikleri Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye çok özel bir armağan sundu. 5 öğrencinin ayrı ayrı tablolar halinde Antalya’yı anlattığı eseri gören Başkan Tütüncü,“Güzel eserler üretmişsiniz. Bunu belediyemizin en güzel yerine asacağız”dedi.

Antalya Birey Koleji idareci ve öğrencileri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Birey Koleji Kurucusu eğitimci Ergün Akıncı, Müdür yardımcıları Hatice Sargın ve Ali Mülayim ile öğrencilerin katıldığı ziyarette, eğitim üzerine sohbet yapıldı. Birey Koleji Kurucusu Ergün Akıncı, “Bundan sonra, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar özel eğitimi konuşacağız. Özel okullar, sadece seçkin çocukların gittiği okullar değil, her kesimden ailelerin çocuklarını okula gönderebildiği kurumlar haline gelmiştir. Özel eğitim artık ülkemizin eğitim öğretiminin en önemli tamamlayıcısıdır” dedi.

EĞİTİM KONUSUNDA ÜZERİMİZE NE DÜŞERSE YAPMAYA HAZIRIZ

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de eğitimin özelinin, resmisinin olamayacağını söyledi. Bundan sonraki süreçte özel eğitimin çok daha fazla konuşulacağını ifade eden Başkan Tütüncü, eğitimin en öncelikli konuları arasında olduğunu vurguladı. Eğitim kurumlarına her zaman yardımcı olacağının sözünü veren Başkan Tütüncü, “Eğitim konusunda üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız” diye konuştu.

ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI, MESAJLAR VERDİ

Ziyaret sırasında öğrencilerin yerel yönetimlere ilişkin sorularını da yanıtlayan Başkan Tütüncü, öğrencilere nasihatlerin yanı sıra çarpıcı mesajlar da verdi. Bir öğrencinin, “Örnek aldığınız biri var mı?” şeklindeki sorusuna, yanıt veren Tütüncü, “Birçok kişinin iyi yönlerini örnek alırım. Birisinin konuşma sanatını, bir başkasının insanlarla olan iletişimini, diğerinin iyi yönetici özelliklerini örnek almaya çalışırım. Sizler de öyle yapabilirsiniz” dedi.

BAŞKAN TÜTÜNCÜ, ‘ANTALYA’ TABLOSUNU ÇOK BEĞENDİ

Birey Koleji öğrencileri, ziyaret sonunda Birey Koleji öğrencilerinin yaptığı ve Antalya’yı anlatan 5 parçalı tabloyu Başkan Hakan Tütüncü’ye armağan etti. ‘Saat Kulesi’, ‘Portakal’, ‘Akdeniz’, ‘Doğa’ ve ‘Beydağları’nın anlatıldığı tabloları gören Başkan Tütüncü, “Güzel bir eser üretmişsiniz. Bunu belediyemizin en güzel yerine asacağız” diyerek, öğrencilere bu özel hediye için teşekkür etti.

Previous articleMuratpaşa Belediyesi Huzurevi’nin izci konukları
Next articleOkullar Ligi’nin startı Başkan Türel’den