Home Gundem Dedikoducu Zafer Poyraz!

Dedikoducu Zafer Poyraz!

451
0
blank

Daha önce, dengesiz bir kadın, Klas Tv yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan Demirkaya’yı hedef alarak, sosyal medyada, bazı Manavgat’taki CHP’liler ile birlikte, karalama kampanyası başlatmışlardı. Siyasi korkuları nedeniyle, çıkarlarına ters gelen Klas TV’nin yöneticisine iftiralar atarak, itibarsızlaştırmaya yönelik yazılar yazmışlardı.

Bugünlerde de CHP Beyşehir eski ilçe başkanı Zafer Poyraz bu dedikodu mekanizmasının içinde yer aldı. CHP eski genel başkanı Deniz Baykal’a “çektiği yağ”larla tanınan ve CHP içinde hizipçi biri olarak bilenen Zafer Poyraz acaba Klas TV’den neden rahatsız?

Gerçekleri en açık şekilde dile getiren ve bir çok suç mihraklarını dize getiren Klas Tv’ye ve yöneticisine neden bu kadar hırçın, bunun nedeni henüz bilinmiyor.

21 yıldır Manavgat’ta en cesur haberleri yapan ve Manavgat’ın sosyal hayatında çok büyük bir denge unsuru olan Klas Tv, son günlerde bir takım mihraklar tarafından kışkırtılmaya çalışılıyor.

Yabancı bir ülkede yaşayan ve dengeli bir insanın yapamayacağı hareketler ve sözcükleri kullanan bir kadının attığı iftiralara Zafer Poyraz hangi amaçla katıldı? Bu dengesiz insanlarla nasıl bir iş birliği var?

Klas TV, çok yakında bu kirli zinciri çözmek için, adımlar atacak.

Not: Zafer Poyraz denilen şahısla, yönetim kurulu başkanımız Cengizhan Demirkaya’nın hiç bir sosyal bağı söz konusu değildir. Facebook adlı sosyal medyadan bağ kurmaya çalışan dedikoducu Zafer Poyraz’ın, neden arkadaşlık isteği gönderdiği de anlaşıldı. Yalanlara dolaylı ortak olan Zafer Poyraz, yönetim kurulu başkanımıza iftira atmanın yollarını aradığı anlaşılmakta… Kirli zincir çok kısa zamanda çözülecek!

Previous articleYEŞİLGÖNEN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ
Next articleHEPAR Antalya’dan İkinci İstifa