Home Antalya Kebap RH +’de unutamayacağınız lezzetler var

Kebap RH +’de unutamayacağınız lezzetler var

326
0
blank

Kebap rh+ restaurand sahibleri Ruhi MutluveHaydar Özdemir, Antalya’da en çok tercih edilen restaurantların arasına girmeyi nasıl başardıklarını ve özel lezzet sırlarını Klas Gazetesi’ne anlattı. İkinci şubelerini en kısa sürede hizmete sunacaklarını belirten Kebap rh+ restaurant işletmecisi Antalya’da her zaman müşterilerinden tam not aldığını söyleyerek Klas Gazete ile keyifli lezzet sohbetleri gerçekleştirdi.
blank

-Lezzet sırlarınızı bize açıklarmısınız?

-Sırrımızın et ve süt ürünlerini memleketin en güzel yerlerinden tercih etmemizden kaynaklanıyor. Yoğurdumuz Bursa Karacabey‘den geliyor. Tereyağımız Mersin Anamur‘dan geliyor. Ekmeklerimizde ise kesinlikle beyaz buğday yok, kepekli tam buğday ekmeklerini tercih ediyoruz. Lavaşlarımız dahi kepekli tam buğdaydan üretiliyor. Kimyasal maya hiç kullanmıyouz yani Annelerimizin, Ninelerimizin yaptığı yoğurtla maya kültürünü gerçekleştiriyouz. Farklı lezzetlerimizi ve eski memleket tadlarını doğal ürün kullanmamızda, soslarımızın farklılığı ve bir yörenin has yemeklerini birebir yapmamızdan kaynaklanıyor.

blank-Fiyatlarınız uygun.Verdiğiniz hizmet çok güzel. İkisini nasıl dengede tutuyorsunuz? 

-Kendimizi müşteri olarak düşünüyoruz. Mekan temizse, serviste kusur yoksa memnun oluyorsunuz en son dikkat çekici durum ise kasa kısmıdır. Eğer yediğiniz yemekler fiyatı hak etmiyorsa itiraz ediyorsunuz ancak yediğiniz yemekler ödeyeceğiniz rakamları hak ediyorsa yani adaletli bir ödeme sunuluyorsa itiraz dahi etmiyor hatta fazlasını bile ödemek istiyorsunuz. Önemli olan bir müşteriden çok kazanmak değil, bir müşterinin memnuniyetle ayrılması ve adımızı başka müşterilere pozitif deklare etmesidir.

-Peki özel olarak hazırladığınız menülerinizden bazıları neler bir kaç tanesini sayabilir misiniz?blank

-Karışık turşumuz var. Turşu biberimiz, özel kendimizin ürettiği bir lezzet. Acılı ezmemiz mevcut, Hatay usulü bir ezme üretiyoruz, normalde ezme geniz yakar ama bizim ezmemizde tatlı bir acı var geniz yakmıyor. Haydari, özel tereyağımız ve özel kepekli lavaşımızdan da ikram ediyoruz.

-İkinci bir şube düşünüyor musunuz?

blank-Evet. İkinci şubemizi yakında Antalya’da hizmete sunucağız. Önce bu binada büyümeye başlayacağız. Binamız 4 katlı ve 4 katta’da hizmet vermeye başlayacağız. İkinci şubemiz ise Antalya’da yeni bir lezzet mekanı açmak, hedefimiz yaban rh+ olacak.

-Yaban rh+ ne demek? İsmin özelliği nedir?

-Yaban rh+ demek tamamen yaban hayvanlarıyla üretilen lezzetlerimizi sunmamız demek. Burada belirli bir kesime hitap etmeyi düşünüyoruz. İnsanların belgesellerde, televizyonlarda gördüğü ama hiç yemediği yaban hayvanları sofralarına sunacağız. Örnek; Tavşan, geyik, kelik ve diğer benzer hayvanları tattıracağız.
blank
blank

Previous article9 Haziran 2014 tarihli
Next articleKrem Karamel