Home Manavgat Ayşe Kahveci dermatolog kliniği açtı

Ayşe Kahveci dermatolog kliniği açtı

563
0
blank

Manavgat Devlet Hastanesi eski cildiye doktorlarından Uzm. Dr. Ayşe Cinkaya Kahveci, kendine ait Dematolog Klinik merkezi açtı. Demokrasi Bulvarı Öğrekçi Plaza’da düzenlenen görkemli törene Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Meslek Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Hacer Bakır Sert,  İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Aşur Eker, Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Kuru, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, MASİAD Başkanı Turgay Akar, Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Bakkallar Odası Başkanı Abdullah Akça, MHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Raşit Doğan Enhoş, Eski milletvekillerinden Dr. Hasan Fehmi Boztepe, Cinkaya ailesi, Kahveci ailesi veçok sayıda davetli katıldı. Açılışta Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen birer konuşma yaparak, klinik merkezinin Manavgat’a hayırlı uğurlu olmasını diledi. Okunan duanın ardından protokol üyeleri tarafından kurdela kesilerek klinik merkezi hizmete açıldı. Uzm. Dr. Ayşe Cinkaya Kahveci, davetlilere klinik merkezini gezdirerek bilgi verdi. Açılış kokteyl ile devam etti.

PROFESYONEL HİZMET VERECEK

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan ve ihtisasını İstanbul Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlayan Uzm. Dr. Ayşe Cinkaya, Manavgat’ta eksikliği hissedilen başta cilt bakım ve güzellik olmak üzere deri hastalıklar üzerinde profesyonel anlamda hizmet verecek. Klinikte başlıca; Deri hastalıkları tanı ve tedavisi, Lazer epilasyon, Lazerle cilt gençleştirme (Anti aging), Cilt bakımı – Karbon maske, Botox – Dolgu – PRP, Leke tedavisi, Kimyasal Peeling, Mezoterapi, Selülit tedavisi gibi hizmetler sunulacak.

MANAVGAT’TA BİR İLK

Muayenehanesinde tüm hizmetlerin profesyonel anlamda verildiğini belirten Uzm. Dr. Ayşe Cinkaya Kahveci: “Klinik açmama neden olan temel sebep Manavgat’ta sunduğumuz hizmetleri yapabilecek bir kuruluşun olmaması;  bu uygulamaları yapanların da ehil olmayan kişilerce ehil olmayan yerlerde yapılmaya çalışılmasıydı. Devlet Hastanesinde çalıştığım dönemde yanlış uygulamalar sonucu birçok yan etkiye maruz kalarak mağdur olan çok sayıda hastayla karşılaştım. Bu tip mağduriyetlerin yaşanmaması ve doğru uygulamaların yapılacağı bir klinik açıp hizmet vermek çıkış noktamız oldu. Bu anlamda sunduğumuz hizmet Manavgat için önemli bir ilkti.” Dedi. Uzm. Dr. Ayşe Cinkaya Kahveci, ayrıca açılışa katılan tüm konuklara da teşekkür etti.

Previous articleAltuner Kardeşlerin Acı Sonu
Next articleAKSU İLÇESİNDE SANAYİ ESNAFI İLE TOPLANTI YAPILDI