Home Manavgat Sistem’de başarı geleneği devam ediyor

Sistem’de başarı geleneği devam ediyor

497
0
blank

Manavgat Sistem Dershanesi öğrencilerinden Ahmet Ulaş Çobanoğlu, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu senede Performans Takip Sınavı’nda Manavgat birinciliğini kazandı.

Manavgat Sistem Dershanesi’nin başarılı öğrencilerinde Ahmet Ulaş Çobanoğlu, 2012-2013 eğitim öğretim yılında elde ettiği başarıyı sürdürerek bu senede Antalya il genelinde yapılan Performans Takip Sınavında (PTS) ,Manavgat birinciliğini kazandı. Ahmet Ulaş Çobanoğlu, başarısının tesadüflere dayanmadığını, okul ve dershane öğretmenlerinin kendisine gösterdiği şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Sınavlarda başarılı olmak için düzenli tekrar ve test çözümleri yapmasının başarıyı getirdiğini belirten Çobanoğlu; “Böylece kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirdim. Başarılı olmamda emeği geçen tüm öğretmenlerine gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Sistem Dershanesi Kurucu Temsilcisi Deniz Tanır’da; öğrencilerinin bu başarısından

gurur duyduklarını ifade ederek; “Başta Ahmat olmak üzere, bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlere, çalışanlarına ve ailesine teşekkür ediyorum. Her yönüyle başarılı bir öğrenci olan Ahmet Ulaş Çobanoğlu’nun başarısının devamını bekliyor, ve bir ömür boyu sürmesini diliyorum” dedi. Deniz Tanır, Ahmet Ulaş Çobanoğlu’nu altınla ödüllendirdi.

Previous articleCUMHUR-BAŞKANLIĞI SEÇİMİ
Next articleAntalya Kamu Hastaneleri Birliği Sanatla Sağlığı Buluşturdu