Home Elmalı Manavgat Evrensekispor Gözünü Yukarıya Dikti

Manavgat Evrensekispor Gözünü Yukarıya Dikti

76
0

Kadrosunu savunma bölgesine Samsunspor’dan Aykut Topal Almanya FSV Berlin’den Selçuk Kaban orta sahaya Denizlispor’dan Ekrem Engin Medicalpark Antalyaspor’dan İlyas Yılmazer  Giresunspor’dan Habib Tok santrafor olarak İskenderunspor’dan Ali Yıldırım ve Bayrampaşaspor’dan Alican Tez’i transfer etti

Basın sözcüsü Mahmut Coşkun yaptığı açıklamada, “2000 ve 500 kişilik 2 ayrı stadı 1 antreman sahası 5 yıldızlı lojman tesisleri ve takım otobüsüyle birçok 2.lig ve  ptt 1.lig takımlarından daha iyi imkanlara sahip olan takımımızın kulüp yönetimin sağladı imkanlarla lig sonunda belirlemiş olduğu TFF2.lige yükselme hedefine ulaşacaktır.

Manavgat Evrensekispor geleceğe de emin adımlarla ilerlemekte Altyapıda katıldığı bütün kategorilerde başarılı sonuçlar alan takımımız 2 kategoride play-off maçlarına katılmaya hak kazanmıştır.

Maçlarımıza bizleri desteklerini esirgemeyen tüm sporseverlere yönetim kurulu olarak teşekkür ederiz. Kulüp yönetimi olarak müsabakalarımızın Manavgat halkına duyurmak adına Manavgat Belediyesi tarafından yapılacak olan anonsun tüm resmi girişimlerimize rağmen gürültü kirliliği adına yayınlanmadığı diğer karşılaşmaların anonsların yapıldığı bu ayrımcılığa son verilerek bizim maçlarımızın da anons edilmesini bundan sonraki haftalarda gelecek olan seyircimizin desteklerini yanımızda görmek istiyoruz.

Bu hafta sonu grubumuzun lideri Aydınspor ile deplasmanda oynayacağımız müsabakadan hedefimiz olan 3 puanla ayrılacağımıza inanıyor ve takımımıza güveniyoruz.”dedi.

Previous articleÇocuklar Caillou’ya hayran kaldı
Next articleGDO’lu Siyaset