Home Spor Tekirova Belediyespor eski hocası ile yola devam dedi

Tekirova Belediyespor eski hocası ile yola devam dedi

366
0
blank

Geçtiğimiz yıl Spor Toto 3. Ligde en zor gruplardan birinde mücadele eden Tekirova Belediyespor geçen sezon birlikte çalıştığı teknik hocası Gürkan Ferhatoğlu ile yeni sezonda da yola devam kararı aldı. Bu yıl 1. grupta mücadele edecek Tekirova Belediyespor da hedef play-off’lara kalmak.

Bir önceki sezonun bir değerlendirmesini yapan Ferhatoğlu, Tekirova Belediyespor’un yeni sezon hedefleri hakkında şunları söyledi:  “ Geçen sezon özellikle ilk yarıda kendi sahamızda istediğimiz başarıyı elde edemedik.  İkinci yarıda özellikle ilk 8 haftada iyi bir takım çalışması ile hiç yenilgi almadan üst sıralara çıkmayı başardık. Kendi sahamızda ikinci yarıda daha başarılı sonuçlar elde ederek az gol yiyen takımlardan biri olduk.  En büyük sıkıntımızı hücumda yaşadık. Sezonu 12.inci olarak hedefimizin altında tamamladık. 2012-2013 sezonunda 1.grupta mücadele edeceğiz. Yeni sezon hazırlıklarına 11 Temmuz da start vereceğiz. Yeni sezon ile ilgili toplantımızı yaparak takımda gidecek ve kalacak oyuncularımızı da kısa zamanda netleştireceğiz. Transferlerle ilgili çalışmalarda çok acele etmiyoruz. Bu sezon bireysel hedefleri yüksek olan oyuncularca çalışmak istediğimizden oyuncu seçimi konusunda daha dikkatli davranıyoruz” dedi.

Ferhatoğlu oyuncu seçmeleri ile ilgili programın önümüzdeki günlerde netleşeceği bilgisini de verdi. Yeni sezon için hedefin Play-off’a kalmak olduğunu söyleyen Ferhatoğlu “Bu hedefi koymak kolay değil. Ama Tekirova Belediyespor’un Onursal Başkanı Yusuf Üras’ın olduğu yerde küçük hedef göstermek doğru değil” dedi.

Previous articleCumhuriyet Meydanı dans yarışmasına sahne oldu
Next articleMADOKS’tan türkü gecesi‏