Home Sultan Yeğen Sultan Yeğen açıklama yaptı

Sultan Yeğen açıklama yaptı

320
0
blank
Sultan Yeğen yaptığı açıklamada, “Adaylık başvurum bulunmadığı halde Genel Merkezimiz tarafından Muratpaşa Belediye Başkan adayı olarak gösterildim. Çok onurlandım.


Ancak güçlü parti bağım, parti disiplinine, kültürüne verdiğim değer ve en önemlisi Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na olan sonsuz güven ve bağlılığım gereği adaylıktan çekildim. Şu an olduğu gibi bundan sonra da her zaman ve her koşulda partimin başarısını kendimden ön planda tutmaya devam edeceğim.

Öncelikle Muratpaşa Belediye başkan adayı olan değerli yol arkadaşım Ümit Uysal’a başarılar diliyorum. Süreç boyunca güçlü bir kadın vardı yanıbaşımda var gücüyle bana destek olan, Kadın Kolları Genel Başkanım Hilal Dokuzcan.Bu güzel insana sonsuz teşekkürler. Her an yanımda olan, varlıklarıyla, sesleriyle bana güç veren kadın-erkek güzel dostlarıma ve yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Meğer çalışırken ne çok yol almışız.

CHP kimliğini taşımaktan onur ve gurur duyuyorum. Güzel yürekli insanlarla dolu olan partime hiçbir kırgınlık duymadan, yine kaldığım yerden çalışmaya devam edeceğim. Kadınlar yanyana sevgiyi ve umudu örgütleyerek, daha çok ama çok başarılara imza atacağız. Saygılarımla.” dedi.
Previous articleSide Jandarma’dan karanfil
Next articleHizmet Ekşili Vatandaşlarımızın Ayağına Gelecek