Home Yasam Alo ASAT 185 yenilendi

Alo ASAT 185 yenilendi

272
0
blank

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü ARGE Şube Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği projeyle Alo ASAT 185 İletişim Merkezi’nin fiziki ve teknik altyapısı revize edildi. Merkezdeki düzenleme kapsamında ses yalıtımlı paravanlı bölmeler, dinlenme alanı, çalışma yapılan alanların yer alacağı monitör izleme sistemi başta olmak üzere birçok yenilik yapıldı. ASAT Genel Müdürü Fethi Yalçın,vatandaşlardan gelen talep, ileti ve sorunların çözümü için 24 saat süreyle vatandaşlarla iletişime geçen merkezin 12 yıl önce 4 kişiyle hizmet vermeye başladığını hatırlattı.

VATANDAŞA ZAMAN KAZANDIRIYOR

Bugün sadece bir vardiyada 12 personelin çalıştığını kaydeden Fethi Yalçın, “Yurttaşlarımızın sorunları karşısında hızlı, net ve doğru çözümler sunan merkezimizin çalışanlarını kutluyorum. Onların ortaya koyduğu çalışma azmi, hem vatandaşımıza zaman kazandırıyor hem de kurumumuzun birebir hizmetlerdeki yoğunluğunu önemli ölçüde azaltıyor. Onlar bizim dışarıya açılan penceremiz. Çalışma koşullarını iyileştirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz ” diye konuştu.

ASAT Genel Müdürü Fethi Yalçın ve beraberindeki heyet, daha sonra personelin çalışma alanlarını yerinde inceledi ve çalışanlardan bilgi aldı.

Previous articleMUNTR 2013 Başvuruları Açıldı
Next articleMURATPAŞA KAYMAKAMLIĞI ‘’KENTİN GENÇ YETENEKLERİ PROJESİ’’ FAALİYETLERİNE BAŞLADI