Home Yasam Manavgat Belediyesi muhteşem Sünnet Şenliği’ne hazırlanıyor

Manavgat Belediyesi muhteşem Sünnet Şenliği’ne hazırlanıyor

295
0
blank

Kayıtlar başladı

Bu yıl 100 Manavgatlı çocuğun sünnet edileceği ve sünnet kayıtlarının başladığı açıklandı. Sünnet kaydı için Manavgat Belediyesi’ne müracaat edecek çocukların en küçük 2006 doğumlu olması şartı arandığı belirtildi. Sünnet çocukları ve ailelerinin unutamayacakları bir düğünün yapılması için Manavgat Belediyesi tüm ayrıntıları da düşündü.

Ünlü sanatçılar gelecek

Organizasyon kapsamında sünnet çocukları A’dan Z’ye giydirilecek, hediyeler dağıtılacak, en hijyenik ortamda operasyonlarının yapılması sağlanacak. Çocukların eğlenmesi için de belediyece imkanlar seferber edilecek. Sünnet düğünü akşamında ise muhteşem bir konser organizasyonu yer alacak. Aileler ve Manavgat halkı sünnet organizasyonu sayesinde ünlü sanatçılarla konser alanında buluşma imkanı bulacak.

Sözen, tüm Manavgat halkı keyif alacak

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, düzenlenecek olan sünnet şöleninin gelenek ve göreneklerimizi sürdürmek adına bir vesile olacağını söyledi. Başkan Sözen, şöleni sadece sünnet çocukları ve ailelerine yönelik değil, tüm Manavgat halkının keyif alabileceği bir organizasyon haline getirmek için çalıştıklarını da vurguladı. Başkan Sözen, “Bu yıl 100 çocuğumuzu sünnet ettireceğiz. Birlik ve beraberliğin yaşanacağı büyük organizasyonumuza tüm Manavgat halkımı da davet ediyorum” dedi.

Previous articleACAR: TAAHHÜDÜ İHLAL NEDENİYLE 5 BİN 52 KİŞİ MAHKUM OLDU
Next articleSünnet kayıtları temmuz sonuna kadar sürecek