Home ANA SAYFA ANTALYA ÖZDİLEKPARK’TA MODA RÜZGARI ESTİ

ANTALYA ÖZDİLEKPARK’TA MODA RÜZGARI ESTİ

264
0
blank

blankAntalya’nın en büyük alışveriş merkezi Özdilekpark’ın geleneksel hale getirmeyi planladığı ‘Özdilekpark Fashion Week’ etkinliği 7-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi. Özdilekpark Fashion Week, son dönemin en ünlü tasarımcılarından Hakan Akkaya’nın defilesiyle başladı. 7 Nisan Cumartesi günü Antalya Özdilekpark’ta gerçekleştirilen defileye; Şenay Akay, Ece Gürsel, İpek Tanrıyar, Şenol İpek, Irmak Altuk, İlknur Soydaş ve Ayça Kuru gibi birbirinden ünlü mankenler katıldı. Ünlü mankenler defilede vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Defilenin ardından, DJ’lerin müzik performansı eşliğinde dans partisi gerçekleştirildi.

blank“Burada moda var” sloganıyla start alan etkinlikler kapsamında saç aksesuarları uzmanı Nur Toktay bu yazın en moda aksesuarlarını, stil ve alışveriş danışmanı Tülin Kermen ise sezonun trendlerini ve alışveriş tüyolarını katılımcılarla paylaştı. Antalyalılar Fashion Week’in bir başka gününde Hülya Karaosman ile takı tasarımı yapma fırsatı yakalarken, ilişki koçu Cansu Yağız’dan da sevgiliyi mutlu etmenin ipuçlarını öğrenme şansı yakaladılar. .

Etkinlikler kapsamında ayrıca Mısırlı Ahmet ritim şovuyla, DJ’ler ve gruplar ise müzik-dans performanslarıyla Antalyalıları coşturdu. Moda haftasının kapanışını ise son dönemlerin en popüler gruplarından Grup Seksendört’ün yaptı. Hayranlarına albümlerini imzalayan grup, sonrasında ise şarkılarıyla Antalyalılara müzik ve eğlence dolu dakikalar yaşattı.

Geleneksel Hale Getireceğizblank

Antalya Özdilekpark Genel Müdürü Şadi Aşıroğlu, ‘Özdilekpark Fashion Week’ etkinliklerini geleneksel hale getireceklerini söyledi. Antalyalılara hizmet vermeye başladıkları günden bu yana halkın yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ifade eden Aşıroğlu, “Bu ilgiyi ve sevgiyi, düzenlediğimiz moda haftası etkinliği kapsamında yoğun olarak bir kez daha gördük. Biz de Antalyalıların sevgisine layık olabilmek için ‘Özdilekpark Fashion Week’ etkinliğini geleneksel hale getirmeye karar verdik. Birbirinden güzel farklı etkinliklerle bundan sonra da Antalyalılarla birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Previous articleVarsak’a sosyal yaşam caddesi
Next articleAv.Mustafa Köse Adaylığını Açıkladı