Home ANA SAYFA Varsak’a sosyal yaşam caddesi

Varsak’a sosyal yaşam caddesi

373
0
blank

Fen İşleri Müdürlüğü Varsak Karşıyaka Mahallesi’nde eski belediye hizmet binası önündeki Cumhuriyet Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması başlattı. Caddenin ekonomik ömrünü tamamlayan, hizmet veremez hale gelen ve bozulmaların olduğu asfaltı yenileniyor. İş makineleri tarafından yoldaki eskiyen asfalt kazıldı. Çift şeritli, 900 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğindeki yolun alt yapısı yeniden yapılıyor. Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi, Osmanlı bahçesi, sarnıç düzenlemesi çalışmalarının yapıldığı, Antalya Kepez Meslek Eğitim Kurs Merkezi’nin kazandırıldığı caddedeki yola, 2 bin 700 ton sıcak asfalt dökülecek.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından Cumhuriyet Caddesi’nin ismine yaraşır hale geleceğini söyledi. Caddenin, kültür merkezi, park, asfalt, asfalt ve AKMEK hizmeti ile Varsak’ın en prestijli bölgesi haline geldiğini bildiren Tütüncü, Varsak’ı Antalya’nın en güzel yerleşim yeri haline getirme çalışmalarının artarak devam edeceğini ifade etti.

Kepez Belediyesi, daha önce Varsak’ta, ağır vasıta araçlarının kullanımından dolayı alt yapısı bozulan Şehit Bülent Alkan Caddesi’ni, asfaltını ve kaldırımını yeniden yaparak modern bir hale getirmişti.

Previous articleTLS LOJİSTİK’TEN ÇAĞDAŞ VE ÇEVRECİ UYGULAMALAR
Next articleANTALYA ÖZDİLEKPARK’TA MODA RÜZGARI ESTİ