Home Antalya Haberleri Alara Koleji öğrencilerinin piknik keyfi

Alara Koleji öğrencilerinin piknik keyfi

447
0
blank

Antalya’nın saygın eğitim kurumlarından Yeni Alara Koleji,  2013 – 2014 Eğitim Öğretim yılının sonuna yaklaşırken, öğrencileri için bir piknik düzenledi.
Kepez’de bulunan Meşe Park’ta gerçekleşen organizasyona Yeni Alara Koleji Anaokulu miniklerinden 8. sınıf öğrencilerine kadar geniş bir katılım oldu.  Öğretmenlerin de eşlik ettiği piknik organizasyonu kahvaltı ile başladı. Keyif içinde yapılan kahvaltı sonrası öğrenciler doğa ile iç içe olmanın tadını çıkardı.Meşe Park’ta bulunan oyun parkında öğretmenleriyle birlikte oyunlar oynayan öğrenciler bütün bir yılın yorgunluğunu eğlenerek attı. Renkli görüntülerin yaşandığı ve gün boyu süren etkinlik, birlikte yenilen öğle yemeği sonrası düzenlenen birbirinden eğlenceli yarışmalar ile sürdü.

Yeni Alara Koleji öğretmenleri, her anlamda faydalı ve eğlenceli geçen pikniğin geleneksel hale gelmesinin sevindirici olduğunu vurgulayarak, öğrencilerin en çok motivasyona ihtiyaç duyduğu bir dönemde gerçekleştirilen pikniğin oldukça verimli geçtiğini söyledi.

Previous articleİhtiyati Tedbir Nedir?
Next article19 Mayıs 2014