Home Antalya Haberleri ATHENA ve HADİSE 16 Eylül’de Antalya’da!

ATHENA ve HADİSE 16 Eylül’de Antalya’da!

943
0
blank

Geçtiğimiz yıl 16 ilde 1 milyonu aşkın izleyici ile buluşan, Türkiye’nin en büyük mobil müzik festivali olan Fanta Gençlik Festivali, bu yıl da yola çıktı. Şu ana dek yapılmış en uzun turne niteliği taşıyacak olan Fanta Gençlik Festivali, 13. yılında müzik ve eğlenceyi Türkiye’nin dört bir yanına Athena ve Hadise ile taşıyor.

Bu yıl birçok ilke ve sürprize imza atan, milyonu aşkın müzik severin katılımıyla tamamlanacak olan Fanta Gençlik Festivali, geçtiğimiz yıl hayata geçen dev oyun ve eğlence alanlarına bu yaz yepyeni oyunları da katarak, 16:00’dan itibaren kapılarını açıyor ve katılımcılarına eşsiz bir festival deneyimi vaad ediyor.

12. konser, 16 Eylül’de Antalya Beachpark’ta gerçekleşecek!

12 yıl içinde toplam 89.500 km yol yaparak, sanatçıları 6 milyon izleyiciyle buluşturan, Türkiye’nin enbüyük mobil müzik festivali Fanta Gençlik Festivali bu yıl, şu ana dek kurulmuş en büyük sahnesi ile, 16 Ağustos – 27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor.

16 Ağustos’ta İstanbul konseriyle başlayan Fanta Gençlik Festivali, 27 Eylül’de Eskişehir konseriyle son bulacak. Akdeniz’den Doğu Anadolu’ya, Ege’den Güney Doğu Anadolu Bölgesi’ne dek Türkiye’nin dört bir yanındaki 16 şehirde Athena ve Hadise ile yaşanacak müzik ziyafeti, festival alanının gün boyu yarattığı renklerle bu yıl bambaşka bir atmosfer yaratacak!

Türkiye’de 13 yıldır aralıksız süre gelen tek mobil müzik festivali olma özelliğini taşıyan 13.Fanta Gençlik Festivali kapsamında, Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ve gruplarından Athena ve Hadise, hayranları ve müzik severlerle buluşuyor. Türkiye’nin dört bir yanına müzik ve eğlenceyi taşıyan Fanta Gençlik Festivali’nin bu yılki sponsorları Ipana, Pantene ve Head&Shoulders oldu.

Athena ve Hadise’nin festival katılımcılarını şarkılarıyla müziğe doyuracağı konserler serisinde, festival alanı bu yıl yine, dev bir oyun ve eğlence alanı! Birbirinden eğlenceli onlarca oyun ve muhteşem konserler ile, katılımcılar gün boyu oyuna, eğlenceye ve müziğe doyacak.

Türkiye’nin en bilinen ve en uzun soluklu festivali olan ve 13. yılını Türkiye’nin yıldızlarıyla kutlayan Fanta Gençlik Festivali’nin ziyaret edeceği tüm şehirleri ve konser tarihlerini, https://www.facebook.com/fantagenclikfestivali sayfasından takip edebilirsiniz.

Festivali Nasıl İzleyebilirsiniz?

FANTA Gençlik Festivali’ne katılmak için FANTA ürünlerinin üzerindeki renkli açma halkalarından veya kapaklardan toplam 10 puan toplayarak festival süresince anlaşmalı davetiye dağıtım noktalarından veya festival günü, festivalin yapılacağı mekânın kapısından davetiyenizi alabilirsiniz.