Home Antalya Haberleri Bahadır Özüşen ve İlke Türkdoğan’dan muhteşem konser

Bahadır Özüşen ve İlke Türkdoğan’dan muhteşem konser

550
0
blank

Konyaaltı Belediyesi’nin düzenlediği ramazan etkinikleri, Türk Sanat Müziği sanatçısı Bahadır Özüşen’in ve Türk Halk Müzüği sanatçısı İlke Türkdoğan’ın muhteşem konserleriyle devam ediyor.

Konyaaltı Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Ramazan etkikleri, bu yıl da tüm güzellikleriyle Konyaaltı’nda yaşanıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nda düzenlenen etkikler Türk Sanat Müziği sanatçısı Bahadır Özüşen’in ve Türk Halk Müzüği sanatçısı İlke Türkdoğan’ın muhteşem konserleriyle devam ediyor.

Çocuk gösterileri ve bir birinden renkli yarışmaların ardında sahne alan Bahadır Özüşen, Gönlüm özledikçe görürdüm hele, Kurumuş topraklar gibiyim, Ömrümüzün baharı birlikte geçsin gibi bir birinden değerli eserleri Antalyalılar için seslendirdi.

Ramazının onbeşinci gününde ise Türk Halk Müzüği sanatçısı İlke Türkdoğan sahne aldı. Erzurum çarşı pazar, Yayla yollarında yürüyüp gelir, Ağlasam mı?, Mevlam bir çok dert vermiş gibi sevilen türküleri seslendirdi. Konyaaltı Belediyesi’nin konserlerini büyük ilgiyle takip eden binlerce vatandaş, bir birinden değerli sanatçıların şarkılarıyla gönüllerince eğleniyor.

Previous articleAntalyaspor vakfından açıklama
Next articleSevimçok, “Bu Çarşı Can Çekişiyor!”