Home Antalya Siyaseti GENÇER: 63. HÜKÜMET MİLLİYETÇİ HAREKET

GENÇER: 63. HÜKÜMET MİLLİYETÇİ HAREKET

330
0
blank

İlçe kongrelerinin büyük bir bölümünü tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığı, yaklaşan İl Kongresi öncesi, İl Başkanı tarafından açıklamalarda bulundu.

MHP Antalya İl Başkanı Cemal Gençer şunları söyledi;

“Ülkemizin içinde bulunduğu bu sıkıntılı günlerde biz Türk Milliyetçilerine büyük görevler düşmektedir. Bu anlayışla varımızı yoğumuzu seferber etmeli ve inanmışlıkla sürdürdüğümüz mücadelemize aynı ruh ile devam etmeliyiz. Türkiye’mizi huzur ve istikrara kavuşturacak olan, mücadele azmimizi daha da güçlü kılacağına inandığımız kongrelerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Serik, Kemer, Elmalı, Korkuteli, Aksu, Akseki,Gündoğmuş, İbradı, Döşemealtı, Gazipaşa, Muratpaşa, Alanya, Kepez, Kaş, Demre, Finike ve Kumluca İlçe kongrelerimizi tamamlamış durumdayız. Kongrelerimiz şölen havasında olup, ülkücü adapla, birlik  beraberlik içinde geçmekte ve kaybedenin olmadığı kazananın MHP olduğu bir süreç yaşanmaktadır.”

Ülkenin içinde bulunduğu duruma da dikkat çeken MHP Antalya İl Başkanı Cemal Gençer sözlerine şöyle devam etti;

“Asıl önemli olan Türkiye’mizi içinde bulunduğu buhranlı dönemeçten çıkarmak ve Türk Milleti’ni bu esaret ortamından kurtarmaktır. Bizler bu Cennet Vatanın karşılıksız sevdalıları olarak her kongremizden daha güçlü, daha taze, daha birlik beraberlikle çıktığımıza inanıyoruz.”

İl Kongresine adım adım yaklaştıklarını belirten Gençer;

“Bu hafta sonu yapacağımız Konyaaltı ve Manavgat İlçe Kongreleriyle bu süreci tamamlayıp, 22 Şubat Pazar günü Turgut Özal Spor Salonu’nda yapacağımız 11. Olağan İl Kongremizle Haziran 2015 seçimleri için tüm teşkilatlarımızla daha da güçlü bir şekilde hazır hale geleceğiz” dedi.

Ülkenin gidişatı açısından önümüzdeki genel seçimin çok önemli olduğunu vurgulayan Gençer;

“Bu seçim AKP iktidarının biteceği, zaten çoktan gevşemiş olan ampulün patlayacağı ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara geleceği seçim olacaktır. Bölücülük, adam kayırma, rüşvet, talan bizim iktidarımızda son bulacak ve Allah’ın izniyle Antalya’mızda da oy oranımızı yükselterek birinci olacağız, buna da inancımız tamdır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Cemal Gençer sözlerini şöyle tamamladı:

“Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında dediği gibi,MHP hazırdır. Cinayet projelerinin önü kesilmek isteniyorsa MHP hazırdır. Fitne çığlıkları bitirilmek isteniyorsa MHP hazırdır. Türkiye’nin önünü perdeleyen senaryolardan yakınma varsa MHP hazırdır. Şehitlerimizin ruhu incinmesin deniliyorsa MHP hazırdır. Sefalet korkutuyorsa MHP göreve hazırdır.

AKP istilasının bitmesi için takdir Türk Milletinindir. Allah’ın izniyle 63.Hükümet Milliyetçi Hareket.”

Previous articleAntalya ve çevresi elektrik kesintileri duyurusu
Next articleMuratpaşa Belediyesi tesisleri verimli hale getiriliyor