Home Antalya Prof.Dr. Özçatalbaş’ın gönül dostlarina mesaji

Prof.Dr. Özçatalbaş’ın gönül dostlarina mesaji

316
0
blank

İki ay aradan sonra Üniversiteye dönme kararı aldım. Aslında yarım kalan işlerimizi bırakmak gibi bir niyetimiz hiç olmamış, akademiden bu süre içinde de kopmamıştım.

Ancak 7 Haziran Milletvekili seçimlerinde aday olmak üzere daha üst düzeyde Milletimize, Antalya’mıza daha fazla nasıl katkı sağlarız düşüncesiyle üniversitemden ayrılmıştım. Kuşkusuz Akdeniz Üniversitesi bizim evimiz, bundan böyle evimizi ideal koşullara v akademik ortama kavuşturmak için samimiyetle daha fazla çalışacağız ve aday adaylığı sürecinde elde ettiğimiz dostluklar ve deneyimlerle daha güçlü bir şekilde yüksek öğretime, Antalya v Ülkemiz tarımına ve diğer sektörlerine katkı vermeye hayırlısıyla devam edeceğiz.  Ayrıca  halen projelerimiz, eğitimler, konferanslar, danışmanlıklar bizi bekliyor v daha önemlisi istifa kararı verdiğimde gözleri dolan, duygusallaşan, “Bizi bırakmayın, Hocam!” diyen, mesajlarıyla bizi onore eden saygı v sevgi ifadelerini paylaşan sevgili öğrencilerimle inşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Kıymetli Gönül Dostlarım,

Bilindiği gibi Türkiye’yi 2023’e taşıyacak Partimizin Kıymetli Adayları geçtiğimiz günlerde belirlendi, listede olmak kadar olmamak ta doğaldı. Listede yer alan Kıymetli arkadaslarımızı gönülden kutluyor ve kendilerine her koşulda destek vereceğimi bildirmek istiyorum. Bu çerçevede Antalya ve Türkiye için ortaya koyduğumuz projeleri ve çalışmaları AK Parti Teşkilatımız ve yeni seçilecek vekillerimizle birlikte gerçekleştirmek üzere çalışacağımı belirtmek isterim.

Ülke geneli için açıklanan milletvekili adayı arkadaşlarımızın Antalya v Milletimiz için hayrlı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. İnşalllah 7 Haziran 2015 tarihinde Antalya ve Türkiye’miz için, Yeni Türkiye için tüm kapılar açılmış, engeller kalkmış olacaktır. Bu vesileyle aday adaylığı sürecinde şahsıma gösterilen ilgi ve teveccüh için; tüm Antalyalı kardeşlerime ve diğer kentlerdeki Değerli Gönül Dostlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Previous articleBaykal’dan, Uysal’a; hayırlı olsun ziyareti
Next articleBize Ne Oldu?