Home Cihan Bulut CİHAN BULUT ERMENEK SEÇİM OFİSİNİ AÇTI

CİHAN BULUT ERMENEK SEÇİM OFİSİNİ AÇTI

298
0
blank

Ermenek mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışta kurdeleyi Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel,  Antalya Milletvekili Sadık Badak, İlçe Başkanı Abdullah Işıkhan ve Cihan Bulut birlikte kestiler.

                    Açılış öncesinde Ermenek Mahallesi temsilcileri ‘yıllardır çözülemeyen sorunları Ak Parti’nin Muratpaşa Belediye başkan adayı Cihan Bulut’a anlattılar. Bu sorunların seçim malzemesi olmasını istemediklerini dile getirdiler.

                  Cihan Bulut, “Ermenek mahallesinin sorunlarından haberdar olduklarını belirtirken konuşmasını şu sözlerle sürdürdü. Günümüze ana kadar Ermenek’te tapu vereceğiz beklentisi ile oy alanlar artık bu mahalleye hangi yüzle geleceklerini iyi hesap etsinler. Her seçim döneminde ‘ sizlerin tapuları çekmecede seçim bittikten sonra sizlere dağıtacağız’ diyenlerden olmayacağız. Şayet tapular çekmecedeyse 1 Nisan’da tapular Ermeneklilerin ellerinde olacaktır. Bizde vaat değil icraat vardır. Vatandaşın tapusu bende değil sizde olacaktır” dedi.

 Cihan Bulut’tan sonra söz alan Menderes Türel,  ‘” Muratpaşa’da tapuların saklandığı çekmece sanırım tekerlekli, bir türlü yakalayamıyorlar. Biz hep şunu söylüyoruz. Vatandaşa hizmet etmek için bahane üretmeyeceksiniz. Bizim yaptıklarımızı hayal bile edemiyorlar. Ermenek Mahallesinde sorunları bir beklentiye çevirip oy isteyenlerin sonu geldi. Biz inşallah sorunları tek tek çözeceğiz”  dedi.
Previous articleTürel Serik’te
Next articleVe Devrim Kök “koltuğu“ kaptı