Home Egitim Konyaaltı’nda aralıksız eğitim devam ediyor

Konyaaltı’nda aralıksız eğitim devam ediyor

299
0
blank

Hem katılımcı sayısı hem de modern tesis ve eğitim imkanıyla Antalya’nın en önemli spor, sanat ve meslek eğitimi sağlayan Konyaaltı Belediyesi, yaz kursları için start veriyor.

Konyaaltı Sanat Eğitimi Merkezi (KONSEM) ve Yaz Spor Okulu yaz dönemi kurs kayıtları başladı. Her yıl yüzlerce kişiye ücretsiz sanat, meslek ve spor eğitimi sağlayan Konyaaltı Belediyesi, yaz dönemi kursları için öğrenci kayıtlarına başladı.

Ücretsiz spor okulu

Konyaaltı Belediyesi’nin geleneksel hale gelen yaz dönemi spor okulu ile bu yıl da yüzlerce çocuk, karne tatilini spor yaparak değerlendirme imkanı bulacak. Amatör spora destek amacıyla da organize edilen yaz spor okulunun 2014 yaz dönemi kayıtları, 02-08 Haziran günleri arasında devam edecek. Ücretsiz olarak düzenlenen spor okuluna 08-14 yaş grubundaki çocuklar başvurabilecekler. Yaz spor okulu, basketbol, tenis, futbol, ve at biniciliği olmak üzere 4 ayrı branşta düzenleniyor.

Modern tesislerde spor eğitimi
Spor okulunda; futbol eğitimi Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi’nde, salon sporları eğitimleri Konyaaltı Belediyesi Tenis Kortu ve Sporland’da, at biniciliği eğitimi ise Montana At Çiftliği’nde gerçekleştirilecek.

02-08 Haziran günleri arası yaz dönemi kurs kayıtlarına başlayan Konyaaltı Sanat Eğitimi Merkezi’nde ise meslek ve sanat olmak üzere 12 branşta eğitim verilecek. KONSEM, Liman ve Gürsu şubeleri ile İngilizce, Rusça, keman, piyano, gitar, bağlama, halk oyunları, çocuk jimnastiği, bale, satranç, sulu boya resim, seramik gibi branşlarda ücretsiz eğitim fırsatı sunuyor.

Previous articleUzamayan saçlara doğal maskeler
Next article2 Haziran 2014 resimleri