Home Firma Rehberi BİLGİSAYAR Firmaları / Maraş Aktüel – Kahramanmaraş Her

BİLGİSAYAR Firmaları / Maraş Aktüel – Kahramanmaraş Her

244
0
blank
Maraş Aktüel – Kahramanmaraş Her
Sektör BİLGİSAYAR
İlan Tarihi 7 ay önce
Firma No 138
Telefon 0 541 598 10 97
Faks
Web http://www.marasaktuel.com
Adres Merkez / Kahramanmaraş
İl – İlçe Merkez / Kahramanmaraş
Gösterim Sayısı 196
Firma Detayı
 Marasaktuel.com Maraş’a ait bölgesel yayın yapan güncel Haber Sitesidir.

Marasaktuel.com gelişmiş altyapısı, şık görsel tasarımı ve mükemmel kodlama diline sahip Kahramanmaraş’a ait bölgesel yayın yapan haber sitesidir.

Maraş Aktüel’de Kahramanmaraş Haberleri, Adana Haberleri, Osmaniye Haberleri Gaziantep Haberleri yer almakta olup K.Maraş ve Çevre illerini kapsayan bir sitedir. Sitede Maraş haberlerinin yanı sıra Usta kalemlerden köşe yazıları, Kahramanmaraş Resimleri, Maraş Videoları, K.Maraş Hava Durumu, Seri İlanlar ve Firma Rehberi yer almaktadır.

Marasaktuel.com Site içeriği çoğunlukla ulusal ajanslardan alınan haberlerle oluşturulmakla beraber bizi diğer Maraş haber sitelerinden ayıran dikkat çekici, bilgilendirici, irdeleyici özel haberler de yer almaktadır.

Marasaktuel.com K.Maraş Haber sitesinin asıl amacı Kahramanmaraşlılara en kısa zamanda en doğru haberleri en kısa sürede tarafsız bir biçimde sunmak, toplumu ayrıştırıcı değil birleştirici misyon üslenmektir.

Kahramanmaraş HaberMaraş HaberK.Maraş Haber, Elbistan Haber, Afşin Haber, Göksun Haber, Türkoğlu Haber, Andırın Haber, Pazarcık Haber, Çağlayancerit Haber, Nurhak Haber, Ekinözü Haber, sitedeki haber kategorilerinden bazılarıdır

Previous articleManavgat Ak Parti ve siyaset
Next articleGÜRKUT ACAR: “CHP SEÇİMLERİN GALİBİ OLACAKTIR”