Home Gundem Antalya TEMAD’da Nöbet Değişimi

Antalya TEMAD’da Nöbet Değişimi

284
0
blank

Yönetime talip olan üç ekibin yarıştığı 8’nci Olağan Genel Kurul’da kullanılan 366 oyun 184’nü alan Mustafa Değirmenci yeni TEMAD Antalya İl Başkanı oldu. Değirmenci Genel Kurula hitaben yaptığı konuşmada, Kutsal bir görev aldıklarını belirterek genç ve dinamik ekibimle aidiyet duygusu içinde camiamıza hizmet etmeyi bir borç bildiğini, Antalya TEMAD’ın geleceğini kaldığı yerden devam ettirmek için bilgi, deneyim ve tecrübelerimizle birleştirici, biz diyebilen anlayış içerisinde görev yapacaklarını söyledi.

Görevi teslim alan Mustafa Değirmenci’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Başkan Mustafa DEĞİRMENCİ, Başkan yardımcısı Mehmet CEYLAN, İl sekreteri Ali ARICI, Muhasip MustafaBASKAK, Yönetim kurulu üyeleri Hüseyin ABAK, Halil ÇELİK, İsmail ETÖZ, Ömer ÖZTÜRK, Adnan UÇAR, Hüseyin GÜNDÜZ, M. Oğuz ŞİMŞEK.

Mustafa Değirmenci Kimdir?

1963 yılında Ankara’da doğan Mustafa DEĞİRMENCİ, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. 1977-1981 tarihinde Gülhane askeri tıp Akademisi Sağlık Astsubay okulunda eğitimine devam etti. Mezun olduktan sonra yine aynı yerde Anestezi ve Reanimasyon A.B.D. Başkanlığında Anestezi (Narkoz) bölümünü tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Van, Ankara, Gelibolu, Erzurum gibi Türkiye’nin değişik bölgelerinde mevcut, Askeri hastanelerinde görev aldı ve Bursa Asker Hastanesinde görevini tamamlayarak emekli oldu. İçindeki Antalya sevgisi ile buraya yerleşen Değirmenci, evli iki çocuk babasıdır.

Previous articleAntalya CHP Milletvekili Yıldıray Sapan
Next articleKÜLTÜR VE TURİZM BAKANI ERTUĞRUL GÜNAY, “SİDE BİZİM İÇİN ÖNEMLİ” DEDİ!