Home Gundem Manavgat İlçe Milli Eğitim’de 23 Nisan’da Devir Teslim

Manavgat İlçe Milli Eğitim’de 23 Nisan’da Devir Teslim

375
0
blank

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde İMKB İlköğretim Okulundan Arif Özsoy, Burak Yüksel, Elanur Kaya, Büşra Karaca ve Fatma Betül Acay isimli öğrenciler, Okul Müdürü Hülya Basıncı Keçer ve Rehber Öğretmeni Halil İbrahim Keşir eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk Karcı’yı makamında ziyaret ederek bayramını kutladılar.

Öğrencilerden Arif Özsoy temsili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturdu.”Göreve başladığı günden beri Manavgat için yaptığı başarılı çalışmalar ve gerçekleştirdiği projeler için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Faruk Karcı’ya şükranlarımı sunmak istiyorum.” diye sözlerine başlayan öğrencimiz müdürümüzle sohbet ederek yapmak istedikleri hakkında bilgi verdi.

İlk icraatı olarak, başarılı ama maddi durumu yetersiz öğrencileri tespit ederek bu öğrencilere destek olmak istediğini belirten Arif; ilçemizde önemli bir eksiklik olan öğretmenevinin açılması için çalışmalar yapacağını kaydetti. “Ayrıca sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin gerçekleştirebileceği merkezleri her okula kazandırmak istiyorum.”dedi.

Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Karcı öğrencilere bu anlamlı ziyaret için teşekkür ederek, hediyelerini verdi ve eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir, teşekkür ederiz.

Previous articleTarım Federasyonu İstiridye Mantarı Tanıtımı Antalya’da Yapıldı
Next articleFethi Kurt’tan İLKSAN Açıklaması