Home Tüm Yazarlar İKTİDAR VE MUHALEFET

İKTİDAR VE MUHALEFET

289
0
blank

Öyle bir ülkede yaşıyoruzki.! Adalet deyip kandıranlar, Halkçıyız deyip halka kazık atarak muhalefet yapanlar.!!
Antalya büyükşehir belediyesine bağlı Asat chp liler tarafından yönetilmekte. Adı Halkcı olan bu partinin yöneticilerinin, kırsal kesimde yaşayan Halktan, aldıkları su paralarının faturalarını bir araştırın, kaç vatandaştan açma kapama parası adı altında nasıl paralar toplanıyor.!

Adalet ve Kalkınma partisi iktidarda olmasına rağmen,
bu faturaları araştırmayıp, halkın sömürülmesine izin veriyor.! Başbakanımız, Ülkenin zenginleştiğinden bahsediyor. Kişi başı milli gelirin onbin dolar olduğunu söylüyor. Ama bu zenginlik pastasından, kırsal kesimdeki, Başbakanın değimiyle,” Garip guraba, fakir fukaralar” değil. Sadece yandaşlar ve cemaatler yararlanıyor. Eğer Adalet ve kalkınma partisi yandaşlarının, on sene önceki mal varlıklarını bir hatırlayın, ve onların şimdiki mal varlıklarını bir araştırın.! Uluderede masum vatandaşlarımızın üzerlerine bomba atılarak öldürülmeleri sonucu. Başbakanımızın. Biz onların tazminat paralarını fazlasıyla verdik demesi kadar acı birşey varmıdır.! Demekki sen insanlarını öldürteceksin, sonrada onların ailelerine halkın parasını ödeyip kurtulacaksın.! YAZIK.!!!!!

Sayın başbakanım. Sizin yönettiğiniz bu ülkede su borcunu ödeyemeyip suyu kesilen, üç ayda bir verdiğiniz 900 tl ile geçinmeye mahkum bırakılan kimsesiz vede yüzde doksanbeş özürlü insanlarınıza, Allahımızın suyunu kaçak kullandı diye, iki yıl bir ay hapis cezası veriliyorsa. Sizin bu Adaletli yönetiminizden şüphe etmemek eldemi.!!? Sayın başbakanımız: İktidarınızın ilk dönemlerinde, hemen hemen her konuşmanızda, !!

GARİP GURABANIN, FAKİR FUKARANIN HEP YANINDA OLACAĞINIZI SÖYLERDİNİZ.” !!

Uzun zamandır bu söylemlerinizi duyamaz olduk. Ne olduda bu söylemlerinizden vazgeçtiniz.!? Yoksa ülkemizde, garip guraba, fakir fukara kalmadımı.! Dış ülkelerin işleriyle uğraşmaktan, heralde kendi ülkenizin insanlarının sorunlarıyla uğraşacak vaktiniz kalmamış anlaşılan. Ama ne yazıkki.! Bu ülkenizde yaşayan o kadar zor durumlarda yaşamaya çalışan insanlarınız varki. Siz basın mensuplarınızı ne kadar susturmaya kalksanızda, onları hep tehdit etsenizde, Siz her yaptığınız hatalarınızın sonucunu unutturmak için yeni, yeni gündem değiştirsenizde.

Kürtaj yaptırmayı bile ULUDEREDE KATLİNE SEBEP OLDUĞUNUZ İNSANLARINIZIN ÖLMESİYLE, aynı kefeye koysanızda. Bu gerçekleri bizlerin beyinlerine Kürtaj yaptırmadıkca unutturamıyacaksınız.! Bu dünyayı kendisinin sananların hep yanıldıkların bilmeyenlerin sonlarını bir araştırmanızda fayda var.

GURURLANMA PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK YÜCE MEVLAM VAR..!!!!!!

Previous articleMuratpaşalı Senem Türkiye ikincisi
Next articleTEMAD Antalya Kadın Kolları Başkanlığına Nural Özkan Getirildi‏