Home Kemer Kemer Belediyesi’ne Yeni Başkan Yardımcısı: Galip Gün

Kemer Belediyesi’ne Yeni Başkan Yardımcısı: Galip Gün

385
0
blank

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Galip Gün, göreve başladığı ilk gün tebrik ziyaretlerini kabul etti. Kendisini, ilk olarak Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve birim müdürleri tebrik etti.

Başkan Yardımcısının göreve başlaması ile ilgili olarak açıklama yapan Başkan Gül; “ Değerli hocamız Turhan Anatürk’ün görev değişikliğinden sonra, Başkan Yardımcılığı görevine, 28 yıllık memuriyet hayatında, başarılı bir şekilde müdürlük görevini yapmış, idarecilik konusunda tecrübesine güvendiğimiz değerli Galip Gün’ü getirdik. Yeni görevinin kendisine,  belediyemize ve Kemer halkına hayırlı olmasını diliyorum.

HALKIN SESİNE KULAK VEREREK ÇALIŞAN BELEDİYE

Başkan Yardımıcılığı görevine kendisini layık gördükleri için, başta  Başkan Gül’e ve Meclis Üyelerine teşekkür eden Galip Gün yaptığı açıklamada; “ Amacım, birlik ve beraberlik çatısı altında Kemer Belediyesine, en yüksek seviyede katkı sağlayarak, Başkanımız ve liderimiz Mustafa Gül’e hizmetlerinde en iyi şekilde destek olmak. Halkın sesine kulak vererek çalışmalarını sürdüren Kemer Belediyesi bünyesinde, Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla sürdüreceğime inanıyorum” dedi.

blank

Previous articleYıldıray Sapan, uyuşturucu ticaretinin merkezi haline gelen bölge için uyarı yaptı
Next articleÜlken TRT Anadolu’da