Home Tüm Yazarlar Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya

366
0
blank

1963 Antalya İli, Kumluca İlçesi, Sarıcasu Köyü doğumluyum. İlkokulu Sarıcasu Köyü İlkokulunda bitirdim. Ortaokulu ise Kumluca Lisesinin Orta Bölümünde tamamlayarak, liseyi Antalya Tarım Meslek Lisesinde tamamladım. Üniversite tahsilimi Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümünde yaptıktan sonra yüksek lisansımı TODAİE (Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü) Kamu Yönetimi Uzmanlık programında tamamladım.

Bu yaşamım boyunca Diyarbakır İli, Dicle Lisesi Matematik öğretmenliği ve müdürü, Antalya İli, Akseki İlçesi Şahinler Lisesi müdürlüğü ve matematik öğretmenliği, Antalya İli, Finike İlçesi, Cumhuriyet Lisesi müdürlüğü ve matematik öğretmenliği ve aynı ilçede Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kumluca Ziya Gökalp ilköğretim Okulunda matematik öğretmenliği görevlerinde bulundum.

18 Nisan 1999 yılı seçimlerinde Kumluca Belediye Başkanı seçildim,evliyim ve üç çocuk babasıyım halen Kumluca Belediye Başkanlığı görevini yürütmekteyim.

Hemşehrilerime;

2000’li yılların değişim rüzgarına tüm dünyada olduğu gibi Kumluca Belediyesi olarak bizlerde kapılarak yepyeni bir yönetim ve çağdaşlık anlayışı ile yönetim anlayışımızı ve çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Kumluca ‘mızı daha güzel, daha yaşanılır hale getirmek için gece gündüz demeden ekibimizle beraber var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmalarınızı detayları ile birlikte sitemizde bulabilir bizleri ve hizmetlerimizi daha yakından izleyebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi olumlu veya olumsuz bulduğunuz konulardaki görüşlerinizi e-mail adresimizden ulaşarak bizlere aktarabilirsiniz. İlçemizde yaşayan insanların huzur ve mutluluklarını artırmak için çabalarımız hiç bitmeyecek.

Previous articleKAŞ BELEDİYESİ İTFAİYE ALANI VE BİNASI ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDİYOR
Next articleKemer Belediye Başkanı Mustafa Gül