Home Manavgat Alper Karakaş Bodrum Bosporus Bye Corendon genel müdürü oldu

Alper Karakaş Bodrum Bosporus Bye Corendon genel müdürü oldu

329
0
blank

Halil ÖNCÜ-KEMER

Antalya’da özellikle Kemer Bölgesinde bulunan beş yıldız ve Tatil Köylerinde Genel Müdürlük yapan başarılı turizmci Alper Karakaş rotayı Bodrum’a çevirdi.

Karakaş, Corendon tarafından Bodrum’da işletmesi alınan Blue Bosporus Bye Corendon Genel Müdürlüğüne getirildi. 2015 yılı başı itibarıyla yeni görevine başlayan Karakaş, “Bölge de yeni bir soluk getirmek için çalışmalara hızlı bir şekilde başladık. Hedefimiz lüks segmente hizmet verecek eğlenceli bir aile oteli olmak. Bölgede lider tesisler arasında misafir memnuniyetini gözeterek yerimizi alacağız. Tesisimizi 15 Nisan 2015 itibarı ile açmayı planlıyoruz” dedi.

Uludağ üniversitesi Balıkesir Turizm işletme ve Otelcilik Yüksek olkulu Mezunu olan Alper Karakaş, 1990 yılından bu yana turizm de otelcilik alanında profesyonel çalışmalarda bulundu. Yedi yıl Le Jardin Otel, beş yıl Orenge County, bir  yıl Pirates Beach ve son olarak da bir yıl Thor Luxury genel müdürlüğü yapan başarılı ve deneyimli turizmci 01.01. 2015 Blue Bosporus Bye Corendon Genel Müdürlüğü görevine başladı. Bekar olan Alper Karakaş Seyahat etmesini severken, en büyük hobisi olan motosiklet tutkusunu da iş dışında gerçekleştiriyor.

Previous articleTÜREL ”BUNLARDA HERHALDE CAHİL CESARETİ VAR”
Next articleESNAFTAN BAŞKAN TURSUN’A TEŞEKKÜR