Home Manavgat Manavgat AKP Kadın Kolları Yaşlılar Haftası Ziyareti

Manavgat AKP Kadın Kolları Yaşlılar Haftası Ziyareti

309
0
blank

Bizleri hayata hazırlamada önemli rol oynayan yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Her yıl 18–24 Mart tarihleri arasında kutladığımız “Yaşlılara Saygı Haftası” onları unutmadığımızın göstergesidir.

Yaşlılar toplumumuzda giderek artan nüfuslarıyla gündemin ilk sıralarında yer alıyorlar. Yaşlılarımıza yönelik kutlanan her gün ve hafta bizlere de biraz daha yaşlandığımızı hatırlatıyor. Dolayısıyla bu geçen süreçte olgunlaştığımızı,blank durulduğumuzu, kaybettiklerimizi ve kazandıklarımızı fark ediyoruz. Bunun bilincinde olan AK Parti, toplumsal değerleri merkeze alan yaklaşımıyla Yaşlılarımızı önemli değerlerimiz olarak görmektedir. Dolayısıyla istikbalimiz değerlerimizi korumaktan geçmektedir. Yaşlılarımıza bire bir ulaşarak sıkıntılarını gidermek, görevlerimizdendir.

blank

Geçmişi olmayanın bu günü ve yarını olmayacağı düşüncesinden hareketle, yaşlılarımızın geleceğini planlamak en önemli stratejik hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu düşüncelerle tüm yaşlılarımızın gününü kutluyorum.
blank

Previous articleHasan Karan Cinayet İşledi Kendini Öldüremedi
Next articleKorkuteli’nde Bir Öğrenci Öldü Kardeşi Yaralı