Home Murat Dinç “DİNÇ GÖKSU’NUN GÖNLÜNÜ FETHETTİ”

“DİNÇ GÖKSU’NUN GÖNLÜNÜ FETHETTİ”

293
0
blank

Dinç ve Seyyar Göksu bölgesinde de esnafları tek tek gezerek hayırlı işler diledi.

Gittikleri her yerde büyük bir sevgi ile karşılandıklarının altını çizen Dinç,  sabah Göksu mahallesinde esnaf gezilerini tamamladıktan sonra akşam da aynı mahallede kalabalık bir toplantıya katıldı.

Lokumların dağıtıldığı ,sıcak tarçın ve çayların içildiği keyifle geçen toplantıda  MHP  Kepez belediye başkan adayı  Dr.Murat DİNÇ projelerini Göksu mahalle halkı ile paylaştı.

Dinç “ Kepez’e turizm getireceğiz , iki bin yıl önce kurulmuş ve unutulmaya yüz tutmuş Lyrbotonkom (Zeytin işlekleri) antik kenti turizme kazandıracağız , sağlık turizmi ile yaşlılar köyümüze ek gelir kazandıracağız. Ayrıca Spor turizmini de butik bir stadyum yaparak Kepez’e kazandıracağız. Antalya’ya mevsim koşulları nedeniyle yurt dışından her yıl spor kulüpleri kamp yapmaya geliyor. Kepez’de de yapacağımız butik stadyum , Kepez’in daha çok kazanmasına neden olacak. Kepez Belediyespor’un da profosyonel lige çıkması içine gerekiyorsa yapacağız.” dedi.

Üretken belediyecilik anlayışı ile sosyal ve kültürel projelerini de hayata geçireceğini ifade eden Dinç “ bundan sonra vatandaşın ne istediği sorulacak. Ben yaptım oldu mantığı güdülmeyecek. Vatandaşa ne istediği sorulacak . Kepez’i onlarla beraber yöneteceğiz” dedi.

Dinç , Kepez’de 23 yıl boyunca doktorluk yaparken bana canınızı emanet ettiniz canım bildim, şimdi de belediye’yi emanet ederseniz onu da namusum bileceğim “ diyerek sözlerini tamamladı.
blank

Previous articleBAŞKAN TURSUN’DAN COŞKULU START
Next articleTÜREL ”BUNLARDA HERHALDE CAHİL CESARETİ VAR”