Home Murat Dinç “NEDİR BU YAŞLILAR KÖYÜ ? “

“NEDİR BU YAŞLILAR KÖYÜ ? “

316
0
blank

Emekliler ve yaşlılar ile ilgili projelerini anlatan Dinç “Günümüzdeki huzur evleri bana , herkesin affına sığınarak söylüyorum yarı açık cezaevlerini andırıyor. Biz Kepez’e bir tane yaşlılar köyü kuracağız. Yaşlılarımız ömürlerinin kalanını beton yığınları arasında geçirmeyecek.Tam donanımlı yaşlılar köyünce mutlu ve huzurlu bir hayat sürecek” dedi.  Yaşlılar köyü projesinin Sağlıklı bir yaşam alanı içerisinde kurulacak olmasının kendisini de heyecanlandırdığını söyleyen Dinç

Yaşlılarımız ormanın ,yeşilliklerin arasında , önünde bir şeyler ekip biçebileceği bahçesi bulunan küçük bungalovlarda , komşuluk ilişkileri de kurarak keyifli bir yaşam alanına kavuşacak dedi. Kepezde yaşayan sürekli bakıma ihtiyacı olanların daimi kaldığı , olmayanların da tatil yapmak için ücretsiz faydalandığı bu yaşlılar köyü örnek bir proje olacak “ dedi.

Son olarak Dinç, “Peki bu yaşlılar köyünün finansı nasıl sağlanacak ? Yaşılar köyü ‘nün bir kısmını Sağlık turizmine ayıracağız. Ben doktor olduğum için çok iyi biliyorum. Yurt dışında sağlık hizmetleri çok pahalı. Yurt dışındaki sağlık sigorta hizmetleri ile anlaşarak Kepez’e sağlık turizmini de kazandıracağız.  Buradan elde edilen gelirlerle de yaşlılar köyünün ihtiyaçlarını karşılayacağız.”dedi.

Previous articleAntalya Milletvekili Sapan; Başbakanlık Genelgesine dikkat çekti “Konyaaltı’nın kaderi Tayyip’in elinde”
Next articleNEDEN SADECE MÜSLÜMANLAR ZULÜM ALTINDA KALIYOR ?