Home Serik MECLİS ÜYESİ AKP’DEN MHP’YE GEÇTİ…

MECLİS ÜYESİ AKP’DEN MHP’YE GEÇTİ…

307
0
blank

“İsmim orada olsa da gönlüm MHP’deydi” diyen AKP’den MHP’ye geçen Serik Meclis Üyesi İbrahim Topuz’un rozet törenine MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, MHP İl Başkanı Osman Çetin, İl Yönetimi, MHP Serik Belediye Başkan Adayı Mehmet Habalı, MHP Serik İlçe Başkanı Cüneyt Güzel, Kadriye Belediye Başkanı İsmail Şahin, Çandır Belediye Başkanı Ergüven Yılmaz, Belkıs Belediye Başkanı Remzi Yıldız, Gebiz Belediye Başkanı Cengiz Büyükgebiz  ve çok sayıda partili katıldı.

ANKETLER BİZİ GÖSTERİYOR…

AKP ve CHP’nin yaptığı anketlerde MHP’nin ilk sırada olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Antalya için anketler yayınlamaya başladılar. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığının MHP’nin kazanacağını kabul etmeye başladılar. MHP’nin adayı Kemal Çelik olarak yüzde 34 diğer 2 aday da yüzde 28 olarak dün ilk kez  ilan ettiler.Ancak bizim anketlerimizde ise bu oran daha yüksektir.Ancak Akaydın’ın anketine göre de MHP yüzde 35,CHP yüzde 31 AKP ise yüzde 27’de görünüyor.Bundan dolayı da sıkıntıları var.”dedi.

ANTALYA’NIN SORUNLARINDA BİZİM GÜNAHIMIZ YOK…

Bugün Antalya’nın içerisinde bulunduğu sorunlarda diğer siyasi partilerin günahı olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Antalya’yı AKP yönetti, CHP yönetti, DYP yönetti. Ama MHP kadroları Antalya’yı yönetmedi. Antalya’daki geçmişten günümüze süre gelen sorunların hiçbirisinde MHP’nin günahı yoktur. Bizim günahımız yok. Ama geçmişten günümüze gelen sorunları çözebilecek vizyon ve kadro bizdedir.”dedi. 30 Mart seçimlerinin önemine değinen Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Kemal Çelik “Bu seçimler çocuklarımızın geleceği, Milletimizin geleceği, vatanımızın geleceği, Türk milletinin geleceği için özellikle bugün özellikle Türk milleti çünkü Türk kelimesi Milletten çıkartılmaya çalışılıyor. Başbakan “Benim milletim” diyor ama hangi millet olduğunu söylemiyor. Onun için bu seçimler çok önemli.” dedi.

İNANÇ VE İMANIMIZLA KAZANACAĞIZ…

İnanç, iman ve azmimizle 30 Mart’ta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanacaklarını belirten MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin “MHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde hiç şansı yok denirken biranda en büyük pay sahibi durumuna geldi. Biz ekonomik güçlerle elimizdeki imkânlarla rakiplerimiz kadar güçlü olmaya biliriz ama bizde iman, inanç ve azim olduğu sürece bununla baş edebilecek, bununla karşı karşıya mücadele edecek ve galip gelecek bir güç tanımıyoruz. Bugüne kadar imanımız, inancımızla ve azmimizle getirdiğimiz davamızı inşallah 30 Martta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanarak birliği ve beraberliği tahsis edip Antalya’yı hizmet etmek istiyoruz.”dedi.

EN YAKLAŞTIĞIMIZ AN…

Antalya ve ülke genelinde MHP’nin iktidarı hak ettiğini belirten MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin “40 yıldır en yaklaştığımız hale geldi. Antalya’yı Antalya’daki bütün ilçelerdeki belediyeleri kazanarak ve bundan sonra gelen genel seçimlerde iktidara yaklaştığımız ana doğru adım adım gitmekteyiz. Artık bizler iktidarı biz herkesten çok hak ettiğimize inanıyoruz. Neden mi? Millet dün her türlü yanlış ve probleme karşı bir iktidarı ortaya getirdi. Sorarsak Türkiye Cumhuriyetini ortadan kaldırmak gibi bir dertleri olduğunu bilseydi bunlarla birlikte yürür müydü? Memleketin birliğini ve beraberliğini ortadan kaldırmaya niyetli olduğunu bilseydi milletimiz bunlara oy verir miydi? Biz milletimizi kucaklamak onlarla bir ve beraber olmak, hiç kimseye karşı farklı düşünmediğimizi, Türk milletinin özü ve kendisinin ta kendisi olduğumuzu göstermek zorundayız.”dedi.

GÖNLÜM HEP MHP’DEYDİ…

AKP’den MHP’ye geçen Serik Meclis Üyesi İbrahim Topuz’u kucaklayan Serik Belediye Başkanı Mehmet Habalı “Gönülden zaten beraberdik. AKP’den MHP’ye gelişiyle hoş geldi şeref verdi. Bana çok büyük bir moral verdi.”dedi. AKP’den MHP’ye geçen Serik Meclis Üyesi İbrahim Topuz “Hiçbir zaman zaten MHP’den ayrılmamıştım. Tabi bizim lakabımızın “Topi” olması çok farklı memleketimizde. Eniştemden dolayı AKP’den aday gösterildim. Başkanımızın dediği gibi ismim oradaydı ancak gönlüm hep Milliyetçi Hareket Partisindeydi. Kesinlikle bu böyledir. Bundan sonra MHP ile birlikte yürüyeceğiz Allah izin verdiği sürece.”dedi.

Previous articleCihan Bulut Işıklar’da Esnafla Buluştu
Next articleBAŞKAN GÜL KUZDERE’DE GENÇLERLE BULUŞTU