Home Side Ak Parti Side Seçim Bürosu Açıldı

Ak Parti Side Seçim Bürosu Açıldı

277
0
blank

‘Manavgat Sevdamız Gerçek’ sloganıyla 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı olan Recep Barut Side Beldesi’nde seçim bürosunu açtı. Seçim bürosu açılışına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, eski milli futbolculardan Tanju Çolak ve davetliler katıldı.

 

Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Recep Barut, ‘Manavgat Sevdamız Gerçek’ sloganıyla başladığı yerel seçim çalışmaları kapsamında Side Beldesi’nde seçim bürosuaçılışıgerçekleştirildi. Açılışa Ak Parti Genel başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, eski milli futbolcu Tanju Çolak, Sarılar Belediye Başkanı Mustafa Erkan Ersoy, Ilıca Belediye Başkanı Fazıl Öz, Gündoğdu Belediye Başkanı Hüseyin Nalcı, Taşağıl Belediye Başkanı Ahmet Alp, Ak Parti Manavgat İlçe Başkan vekili Hüseyin Özdemir, Kadın Kolları Başkanı Eda Temur Tansak, Gençlik Kolları Başkanı Erhan Çetin ve partililer katıldı. Açılışta konuşan Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Manavgat’a hizmetin gelmesi için Ak kadroların Antalya Büyükşehir’de ve Manavgat’ta belediyeyi kazanması gerektiğini söyledi.

Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Recep Barut, açılış töreninde yaptığı konuşmadı, Side ve Sidelilerin Manavgat için çok önemli olduğunu ifade ederek; “Bölgemizde turizmin gelişmesi için Side çok önemli bir markadır. Manavgat’ta bulunan oteller Side markasıyla satışlarını yapıyor” dedi. Side’de belediye başkanları Turgut Şen, Osman Delikkulak ve Abdulkadir Uçar’ın çok önemli işler yaptığını belirten Barut; “Manavgat’ta merkez dahil olmak üzere 10 belediye var. Bunların içinde en kötüsü merkez belediye. 9 belde belediyesi Manavgat merkez belediyeden daha başarılı” diye konuştu. Manavgat’ta belediyecilik anlayışını değiştirmek için aday olduğunu ifade eden Barut, nüfusu 208 bin olan bir Manavgat’ta bu belediyecilik anlayışının devam etmeyeceğini kaydetti. Manavgat’ta turizm sektöründe çalışan yaklaşık 50 bin kişi olduğunu ifade eden Barut; “Bu insanlarımız bin 200 liradan az ücret alıyor. En önemli sorunların başında barınma geliyor. Bu insanlar toplu konut olmadan ev sahibi olmaları zor görünüyor. Ancak Manavgat Belediyesi’nin şimdiki yönetimi bu konuda adım atmıyor” diye konuştu

Açılış törenine katılan eski milli futbolculardan Tanju Çolak’da yaptığı konuşmada, Menderes Türel’le 25 yıllık bir dostluğu olduğunu kaydederek; “Ben kendisine güveniyorum. Sizlerden Menderes Türel ve Recep Barut için oy istiyorum” dedi. Çolak, Manavgat Evrensekispor’a genel menajer olmak istediğini sözlerine ekledi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel’de Türk turizmi için Side’nin çok önemli olduğunu kaydederek; “Ben, yurt dışında fuarlarda Side’nin tanıtımında çok yaptım. Side’ye 2 tane fazla turist gelmesi için uğraştım” dedi. Türel, Side’nin sorunlarını çözebilecek, bilgi ve projelerin kendilerinde olduğunu kaydederek; “ben, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ve Manavgat Belediye Başkanı olarak Recep Barut’la birlikte Side’ye özel ilgi göstereceğiz ve sorunlarını ortadan kaldıracağız” dedi. Yapılan konuşmaların ardından Ak Parti Side seçim bürosunun açılış kurdelası kesildi.

blank

Previous articleKlas Tv Haber Yorum
Next articleKırmızıtaş Otomotiv’den Enoh’a büyük Jest