Home Yasam H&M;, 30 MART’TA ANTALYA ERASTA AVM’DE AÇILIYOR

H&M;, 30 MART’TA ANTALYA ERASTA AVM’DE AÇILIYOR

674
0
blank

H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner, mağaza açılışı ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getiriyor: “H&M ekibi olarak farklı bir ilde daha modaseverlerle buluşacak olmaktan dolayı çok mutluyuz. Akdeniz bölgesinde ilk kez Antalya’ya mağaza açarak daha da geniş kitlelere ulaşacağımıza inanıyoruz. Antalya’daki moda severlere moda ve kaliteyi en uygun fiyatla sunduğumuz son moda ürünlerimizle ilham vereceğimize inanıyoruz.” dedi.

H&M Erasta mağazası, 2.300 metrekare alanda kurulu, iki kattan oluşuyor ve haftanın yedi günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek. Yenilikçi stillerin öncüsü H&M’in, moda ve kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerine sunduğu mağazada; Kadın, Erkek, Çocuk koleksiyonlarının yanı sıra iç çamaşırı ve aksesuar ürünleri de yer alacak.

Mağazanın açılışında dünya ile aynı anda satışta olan ve ünlü Fransız oyuncu ve şarkıcı Vanessa Paradis’in yüzü olduğu H&M Conscious (Doğa Dostu) kampanyasının en özel parçaları moda severlere sunulacak. Büyük açılışta moda severleri bekleyen büyük bir sürpriz de olacak. Mağaza önünde alışveriş için sıraya giren ilk 100 kişiye 20 TL hediye kartı verilecek. “Erken kalkan kazanır” sloganı ile tasarlanan bu özel sürprizin yanı sıra açılışa özel bazı ürün gruplarında çok cazip fiyatlar da sunulacak.

Türkiye’deki büyümesine hızla devam eden H&M, aynı gün Samsun Piazza AVM, ertesi gün İstanbul Ataşehir Brandium AVM’de mağazalar açarak Türkiye’deki mağaza sayısını ondörte ulaştıracak

Previous articleTEKZEN…4. KEZ ANTALYA’DAYIZ; ŞİMDİ Kİ DURAĞIMIZ MANAVGAT
Next articleİLERİ DEMOKRASİ İLE YÖNETİLEN BİR ÜLKE VARMIŞ…