Home Yasam RE/MAX Garden Ödül Gecesi

RE/MAX Garden Ödül Gecesi

310
0
blank

Gayrimenkul danışmanları, yönetim ekibi ve kurum içi saha çalışanları eksiksiz bir kadroyla bir aradaydılar. Garden ödül gecesinde Hüseyin GÜNAL ‘ın 5.yıl kutlaması yapıldı ve Succeed sertifikası verildi.

Yıldız Kolgu’nun 5.yıl kutlaması yapıldı. Akgül Kazi, Lütfi Mirze, Yasin Kapdan, Erdal İvecen Succeed sertifikalarını aldılar kurum içi eğitimimiz Succeed ‘in 5.grubu olarak. Türkiye’nin kendi sektörlerinde bir numarası olan Garden Gayrimenkul Şirketi ‘’Türkiye’nin En Çok KazananEkibi’’ ödülü alarak Türkiye BİRİNCİLİKLERİNİ  gönüllerince eğlenerek kutladılar.

Gecenin finalinde şirket ortağı Ali Yıldırım Kocabacak eşliğinde tüm ekip ‘’Müşteri Memnuniyeti Andı’’ içerek 2013 yılını %100 müşteri memnuniyeti yılı olarak hedeflediler ve beyaz bir tuvale renkli el baskıları  yaptılar. 26 kişilik gayrimenkul danışmanı ekibimizle kendimize; aile,ortak ve takım arkadaşı geliştirmeye devam ediyor. Siz de bu mükemmel aile içinde yerinizi almak istiyorsanız 21 Şubat Perşembe günü kendi evimiz Garden Gayrimenkul Danışmanlık Şirketimize “Kariyerinizde Devrim” seminerimize davetlimizsiniz! Bu muhteşem başarıları  kazanmamızda emeği geçen tüm ailemize ,çözüm ortaklarımıza,müşterilerimize ve tüm Manavgat Halkımıza sonsuz teşekkürlerimizle… dediler.

Previous articleManavgat Esnaf Kefalet’te Mali Kongre Heyecanı‏
Next articleMustafa Akaydın İfade İlgili Açıklama Yaptı