Home Antalya Haberleri Kamaç: “Pusulada hepsini geç, MHP’yi seç”

Kamaç: “Pusulada hepsini geç, MHP’yi seç”

457
0
blank

MHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Serhat Kamaç’ın Atatürk Bulvarı’ndaki seçim ofisi törenle açıldı. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik de katıldı. Kamaç,“Biz ne merkezi hükümetten ne de belediyeden destek aldık. Yüreğimizi ortaya koyduk. Size inandık” dedi. Çelik ise, “Bu atmosfer gösteriyor ki Kamaç, Konyaaltı’nı kazanmış”dedi.

MHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Serhat Kamaç’ın Atatürk Bulvarı’ndaki seçim ofisi dualarla açıldı. Açılışa, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, MYK üyesi Hüseyin Yıldız ile Antalya eski milletvekillerinden Osman Müderrisoğlu, parti yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı. Törende ilk konuşmayı MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Mehmet Ali Palabıyık yaptı. Palabıyık, “30 Mart’ta yeniden güneş doğacak. Konyaaltı’nın dünyanın görmek isteyeceği bir ilçe yapacağız “ dedi.

Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Serhat Kamaç ise, “Biz ne merkezi hükümetin ne de belediyenin desteğini arkamıza aldık. Biz yüreğimizi ortaya koyduk. Size inandık” dedi. Konyaaltı’nın 150 bin nüfusu olmasına rağmen ilçe hüviyetinde olmadığını belirten Kamaç, ilçeye bu hüviyeti kazandırmak için yola çıktık“ dedi. MHP’nin oy pusulasında 26. sırada yer aldığını belirten Kamaç, “ Hepsini geç, MHP’yi seç” diyerek sözlerini noktaladı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik ise,“Konyaaltı bir olmuş. Bu atmosfer gösteriyor ki, adayımız Serhat Kamaç Konyaaltı’nı kazanmış. Konyaaltı Türkiye’nin nereye gittiğini, Cumhuriyeti, Atatürk’ü bilen, Ne Mutlu Türküm Diyene’nin kıymetini bilen bir yer. Konyaaltılılar değişim istiyor. Herkes MHP’yi istiyor ”dedi.  Konuşmaların ardından seçim ofisinin kurdelesi dualarla kesildi.

Previous articleÇELİK,”KADINLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN.”
Next articleAK Parti Antalya Kadın Kolları Kadınlar Gününde Çiçek Dağıttı