Home Kemal Çelik ÇELİK,”KADINLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN.”

ÇELİK,”KADINLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN.”

270
0
blank

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, ”Kadınlarımızın yüzünden gülücük hiç eksik olmasın. Kadınlarımız bizim için yılın bir günü değil, her gün değerlidir.” dedi.

              Kurtuluş savaşının kazanılmasında Türk Kadınının önemli rolü olduğunu vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Hayatımızın her alanında vazgeçilmezimiz olan analarımızın, bacılarımızın, evlatlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum. Başımızın tacı kadınlarımızın başarılarını yakından izliyor, onlarla gurur duyuyoruz. Seçildiğimiz de Belediye’yi kadınlarımızla yöneteceğiz. Onların her fikri, her projesi bizim için önemlidir.” ifadesini kullandı.
               Türkiye’de hala kadın cinayetlerinin yaşandığını vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Sosyal bir yara olan bu konuya vicdan sahibi olan herkesin el atması gerekiyor. Genç gelinler konusu ise, maalesef kanayan bir yara olarak önümüzde duruyor. Kadın cinayetlerinin ve çocuk gelinlerin bir daha olmadığı bir dünya,  hepimizin özlemi olan bir dünya olacaktır. “ şeklinde konuştu.
Previous articleÇELİK YAĞMUR ÇAMUR DİNLEMİYOR…
Next articleKamaç: “Pusulada hepsini geç, MHP’yi seç”