Home Kemal Çelik ÇELİK YAĞMUR ÇAMUR DİNLEMİYOR…

ÇELİK YAĞMUR ÇAMUR DİNLEMİYOR…

264
0
blank

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik seçim çalışmalarını yağmur çamur demeden sürdürüyor. Muratpaşa ilçesindeki Yeşilbahçe kapalı semt pazarı esnafını yağmur altında tek tek ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik daha sonra ise Milliyetçi Hareket Partisi Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Av.Serhat Kamaç’la birlikte Konyaaltı esnafını ziyaret etti.

                   Muratpaşa ilçesindeki Yeşilbahçe kapalı semt pazarı esnafını yağmur altında tek tek ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik Yeşilbahçe mahallesindeki kapalı semt pazar esnafının sorunlarını dinledi. Yağmur altında tek tek Pazar esnafını gezen Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik’le pazarda karşılaşan vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi.

                 Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik daha Sonra Milliyetçi Hareket Partisi Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Av.Serhat Kamaç’la birlikte Konyaaltı esnafını ziyaret etti. Esnaf’ın sorunlarını yakından takip ettiklerini ve sorunların Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarıyla çözülebileceğini belirten Çelik “Konyaaltına değişim gerekiyor. Genç, Çağdaş ve modern bir Konyaaltı yönetimi için Konyaaltı’na yakışan bir aday gösterdik. Konyaaltı’nın yıllardır ertelenen mülkiyet sorunları başta olmak üzere tüm sorunlarının çözümünde 30 Mart seçimleri milat olacaktır. Şimdiden Konyaaltı’na ve Antalya’mıza hayırlı olmasını diliyoruz.”dedi.

                Konyaaltı ilçesinde esnafı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik ve Milliyetçi Hareket Partisi Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Av.Serhat Kamaç’la karşılaşan vatandaşlar ise “Türk sözüne hasret kaldık. Türk sözünü duymaya hasret kaldık.” sözüne karşılık Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “30 Martta Antalya’mızdaki bütün okullarımızda Andımızı okutulmasını sağlayacağız.”dedi.
Previous articleErdal Öner: Kepez’i birlikte büyüteceğiz
Next articleÇELİK,”KADINLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN.”