Home Kemal Çelik ÇELİK SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR

ÇELİK SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR

246
0
blank

Kızıltoprak Mahallesi Kapalı Semt Pazarında düzenlenen etkinlikte konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik,” Antalya’nın değerlerine sahip çıkacağız. Antalya’mızı kırmızı beyazla bezeyeceğiz.” dedi. Soğuğa aldırış etmeyen vatandaşlar, Çelik’e yoğun ilgi gösterdi.

Düzenlenen etkinliğe MHP Antalya Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Antalya Kadın Kolları Başkanı Havva Karakullukçu, MHP Muratpaşa İlçe Teşkilat Başkanı Şaban Öztürk ve kalabalık bir vatandaş grubu katıldı.

Antalya’nın değerlerinin bir bir yok edildiğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Ferrokrom gitti, Dokuma gitti, Yağ Sanayi gitti.Pil Fabrikası gitti. Bugün Menderes Türel afişlere” Antalya İş istiyor” yazmış. Madem vatandaşları bu kadar düşünüyordunuz, o fabrikaları, tesisleri niye kapatıp hemşerilerimizi işsiz bıraktın? Neden sattınız o zaman, neden peşkeş çektiniz? Biz Ankara’dan İstanbul’dan talimat almayacağız. Biz Antalya’yı Antalya’dan, Antalyalılarla birlikte yöneteceğiz” dedi.

Antalya’yı kırmızı beyaz renklerle bezeyeceklerini belirten Çelik, “Bugün ülkemizde garip şeyler oluyor. Ülkemizin belli bir bölümünde Türk Bayrağı göndere çekilmiyor. Türk Bayrağı yok. Menderes Türel seçildiğimde Belediye’ye Türk bayrağı çekeceğim diyor. Bu söylenir mi Allah aşkına. Belediye’de zaten Türk Bayrağı var. Ama ben Antalya’nın dört bir yanını üç kırmızı beyazla süsleyeceğiz diyorum. Birincisi Antalyaspor’umuzun kırmızı beyazı, ikincisi Üç Hilalin kırmızı beyazı, sonuncusu da Türk Bayrağı’nın kırmızı beyazı olacaktır. Antalya ve Antalyalılara kırmızı beyaz yakışır.” Şeklinde konuştu.

Muratpaşa’da değişimin şart olduğunu vurgulayan Çelik, “Muratpaşa değişim istiyor. Bu değişimi istemeyen yok. Muratpaşa artık bir karar vermek zorundadır. Muratpaşa’da ki seçim, parti seçimi değildir. Muratpaşa’yı Antalya’yı kimin daha iyi yöneteceğinin seçimidir. Antalya’nın değerlerini kimlerin daha iyi koruyacağının seçimidir.”dedi.

Milyonlarca bütçeleriyle hayal tacirliği yapanların olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz, “Bahsettikleri projeler bizim asıl sorunlarımızı içeren projeler değildir. Muratpaşa’nın Sağlık Ocağı ve Semt Polikliğine ihtiyacı varken, hangi projeden bahsediyorlar. Bu sorunu halletmeden vizyon projelerimiz var diyorlar. Buna kargalar bile güler. Muratpaşa’nın tüm sorunlarını biliyoruz ve çözeceğiz.” dedi.

Previous articleYılmaz Sarıaydın ve Recep Barut Karşı Karşıya
Next articleBaşkan Evcilmen’den Giritliler’e “Kalimera”