Home Kemal Çelik Kemal Çelik:Kadına şiddeti, şiddetle ret ediyoruz

Kemal Çelik:Kadına şiddeti, şiddetle ret ediyoruz

257
0
blank

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Kadınlara uygulanan şiddeti kınadı. Ülkemizde ne yazık ki Kadına şiddet uygulandığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Ülkemizde ve Antalya’da kadına şiddet uygulanıyor. Bu kabul edilemez bir durum ve bununla mücadele edeceğiz. Kadına şiddeti; şiddetle red ediyoruz.”dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz ,MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin,MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Şaban Öztürk’le birlikte bayan muhtarlar Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp’in düzenlediği kahvaltıya katıldı. Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp hem bayan muhtarlara hem de Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz’e eşlerine verilmesi için çiçek takdim etti.

Kahvaltı sonrasında ise Kepez’li kadınlar için düzenlenen “8 Mart” Kadınlar Matinesinde MHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr.Murat Dinç ile Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik’le toplantıya katıldı.

ŞİDDETİ RED EDİYORUZ…
Kurtuluş savaşı sırasında cepheye mermi taşıyan kadınlarımızı unutmadık diyen Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Maalesef kadına şiddet var ülkemizde bununla Kepez Belediye Başkanlığı olarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak mücadele edeceğiz. Emniyetle işbirliği içinde olacağız. Ve kadınımıza şiddeti şiddetle reddediyoruz. Olamaz böyle bir şey.”dedi.

KADIN KÜLTÜR KONAKLARI GELİYOR…
Kadın Kültür Konakları ile tüm içlerimizde ki kadınlara sahip çıkacaklarını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Her ilçemize kadın kültür konağı yaparak kadınlarımıza iş imkanı sağlayacağız. Aynı zamanda bu konaklardan sertifikalarını alan kursiyer kadınlarımızı iş yerlerine yerleştirerek ekonomiye katkılarını sağlayacağız. Konaklarımızın içinde yüzme havuzu spor merkezi okuma yazma kursları ve sanat etkinliği yapılacak. Ayrıca içerisinde çocuk yuvaları ve engelli çocuklarımıza bakım merkezleri bulunacak. Hizmete sunacağımız bu konaklarımızın içerisinde çalışanlarımızda kadın olacak.”dedi.

ANTALYA’NIN DEĞERLERİNİ SEN SATTIRMADIN MI?
AKP’li Türel’in “Antalya İş İstiyor” ilanını da eleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Antalya madem iş istiyordu da senin Büyükşehir Belediye Başkanlığın dönemin olan 2004-2009 yıları arasında Dokuma İplik Fabrikasının satılmasına göz yumdun, Pil Fabrikasının Ferro Krom’u neden sattırdın. Orada çalışan vatandaşlarımız işsiz kalmadı mı? Antalya’nın değerleri nerede? Neden sattırdın? Bugünün işsizlerini sen ve senin iktidarın yaratmadı mı? “dedi.
Previous articleAK Parti Antalya Kadın Kolları Kadınlar Gününde Çiçek Dağıttı
Next articleÇelik: KONYAALTI CUMHURİYETİN DEĞERİNİ BİLİR…