Home Erdal Öner Erdal Öner: Kepez’i birlikte büyüteceğiz

Erdal Öner: Kepez’i birlikte büyüteceğiz

276
0
blank

Kepez’de selamlaşmadık vatandaş bırakmayan Öner’e gösterilen ilginin yoğunluğu, seçim çalışmalarının başarıya ulaştığını kanıtlar nitelikte. Taziye ziyaretinde Kur’an okuyan Öner, “Bu Yörük çocuğu her zaman sizlerin yanında olmuş bir kardeşiniz” diyerek en büyük özelliğinin kolay ulaşılabilirlik olduğunu vurguladı.

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner güne, Varsak Mahallesi Selçuklu Kahvaltı Evi’nde vatandaşla buluşarak başladı. Burada fırıncıların sorunlarını dinleyen Öner, kahvaltı ardından Akdeniz Sanayi Sitesi esnafını dolaştı. Sanayi esnafının sorunlarını ve taleplerini yerinde dinleyen Öner’in, her girdiği dükkanda ilgi ve samimiyetle karşılanması akıllara, “Sevdamızla geri dönüyoruz” sloganını getirdi. Erenköy Mahallesi’ne taziye ziyaretine giden Öner, burada bir süre Kur’an okuduktan sonra, Düdenbaşı Mahallesi sakinleriyle buluşmak üzere yola çıktı. “Kepez seninle bizim olacak” sloganlarıyla karşılanan Öner, “Daha önce Kepez’de belediye başkanlığı yaptım. Kepez çok büyümüş durumda, bu kadar büyük bir yeri gözetmek için de Kepez’i iyi bilen biri gerekli. Bu sebeple desteklerinizi bekliyorum” dedi.
‘Ben bir Yörük çocuğuyum’
Hedeflerinin halkın mutluluğu ve huzuru olduğunu belirten başkan adayı, “Kepez’in sıkıntısı çok bunları biliyoruz. Bu sorunların üstesinden gelmek için geliştirdiğimiz projelerimiz de var. 30 Mart’tan sonra sizlerin de destekleriyle bu sorunları hep beraber aşacağız. Ayrıca aranızda CHP’ye oy vermemiş arkadaşlar olabilir. Ancak yerel seçimlerde parti değil isim ve ekip çok önemlidir. Çünkü halk en çok belediye başkanıyla muhatap olur. Yolda kalırsa bizi arar, başına bir iş gelirse bizi arar, düğününde, cenazesinde bizi yanında görmek ister. Bu Yörük çocuğu da her zaman sizlerin yanında olmuş bir kardeşiniz. Sizlerin de benim yanımda olacağınıza yürekten inanıyorum” diye konuştu. Alkışlar eşliğinde mahalle toplantısından ayrılan Öner, daha sonra CHP Kepez birinci sıra meclis üyesi adayı Süleyman Acar’ın bir dönem önce başkanlığını yürüttüğü Antalya Tesisat ve İnşaat Malzemeleri Derneği’nin (ANTİMDER) Mart ayı olağan toplantısına katıldı.
‘Kepez’e Erdal Öner gelecek’
CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök ve CHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Ümit Uysal’ın da katıldığı toplantıda konuşan Öner, “İş adamlarının belediye başkanlarıyla diyaloglarının iyi olması gerekir. Ancak ortaklaşa yapılan çalışmalarla Kepez’i daha iyi hale getirebiliriz. Benim en büyük özelliğim kolay ulaşılabilir olmamdır. Arkadaşlar Kepez için, Antalya için seçimlerde desteklerinizi bekliyorum” dedi. Dernek toplantısı ardından Öner, Altınova Sinan Mahallesi’nde vatandaşla buluştu. Pazar yerinde yapılan toplantıya ilgi büyüktü. 7 den 70’e birçok vatandaşın katıldığı toplantıda Öner, mahalle sorunlarından bahsederek çözüm odaklı çalışmalar hedeflediklerini anlattı. “Hırsız gidecek, Erdal gelecek”, “Kepez’e Erdal yakışır” gibi sloganlarla konuşması kesilen Öner, vatandaşın ilgi ve sevgisine teşekkür ederek, 30 Mart’ta sandıkta destek beklediğini belirterek programını sonlandırdı.
Previous articleSİDE SAHİL YOLU HİZMETİNE 54 YIL HAPİS İSTEMİ!
Next articleÇELİK YAĞMUR ÇAMUR DİNLEMİYOR…