Home Antalya Haberleri Oto tamirciler, dünyadaki gelişmeleri yakın takipte

Oto tamirciler, dünyadaki gelişmeleri yakın takipte

448
0
blank

Antalya Oto Tamirciler Odası yönetimi ve üyelerinden oluşan kafile‘Uluslararası İstanbul Automechanika Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarına’katılarak, sektörle ilgili dünyadaki gelişmelerden haberdar oldu.

Antalya Oto Tamirciler Odası tarafından organize edilen etkinlikle İstanbul’a hareket eden Antalyalı oto tamirciler, otomotiv dünyasıyla ilgili gelişmeleri akından inceleme fırsatı buldu. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuardaki standları tek tek gezme fırsatı bulan Oda üyeleri, ürünler hakkında detaylı bilgi aldı. Fuar ziyaretine katılan Antalya Oto Tamirciler Odası üyeleri, otomotiv üretim, dağıtım, tamir, yedek parça ve sistemler, tamir ve bakım ekipmanları, aksesuarlar ve tuning, servisler ve araç yıkama, IT ve yönetim sistemleri konulu uluslararası ihtisas fuarı olan Automechanika İstanbul’u ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti belirterek oda yönetimine teşekkür etti.

Üyelerin bilgi sahibi olmasını sağlamak amacıyla bu tür organizasyonlara önem verdiklerini belirten Antalya Oto Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak şunları söyledi: “Dünya’daki gelişmelerin ülkemize kadar getirildiği böylesi önemli bir fuara katılmamak büyük eksiklik olurdu. Bu nedenle olabildiğince fazla üyemizi bu fuara getirerek, dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmelerini bağladık. Tek tek stantları ziyaret eden üyelerimiz, birinci yetkili ağızdan bilgiler alma fırsatı buldu.” Fuardaki yenilikleri keşfetme fırsatı bulan Oda üyeleri de fuardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, gelişmeler konusunda ayrıntılı bilgi sahibi oldu.

Fuarda standı bulunan Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu’nu da ziyaret eden Antalya Oto Tamirciler Odası yönetimi, bir süre federasyon yetkilileriyle sohbet ederek, işlerinde kolaylılar dilediler.

Previous articleSanta Claus Peace TV yayın hayatına hazırlanıyor
Next article2. Uluslararası Rus Şarkıları Festivali düzenlendi