Home Antalya Siyaseti MHP’DE KAYA DÖNEMİ

MHP’DE KAYA DÖNEMİ

367
0
blank

Tarihinde Turgut Özal Spor Salonunda gerçekleştirilen MHP İl Kongresi’nde en fazla oyu alarak MHP Antalya İl Başkanı seçilen Ali Adnan Kaya İl Binasında düzenlenen devir teslim töreniyle dualar eşliğinde görevine başladı.

Devir Teslim törenine İl Başkan Adayları Adlıhan Bozkurt, Ali Gözükara, Lokman Kaya, Ali Alpay Bilge, Cemil Yumak, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, MHP İlçe Başkanları, MHP Meclis Üyeleri, Antalya İl Ocak Başkanı Av. Emrah Taşkın ve çok sayıda partili katıldı.

Malatya’da iki adet askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan pilotları anarak sözlerine başlayan Önceki Dönem MHP Antalya İl Başkanı Arif Sarıdaş, “Pazar günü kutlu toyumuzu gerçekleştirdik, 7 İl Başkan Adayımızın yarıştığı kongremiz tam bir demokrasi şöleni şeklinde geçmiştir. Seçimlerimizin kaybedeni olmamış partimiz  kazanmıştır. Bugün gerçekleştirdiğimiz bu devir teslim töreni Yüce ALLAH’ın izniyle Milliyetçi Hareketin iktidarı ile taçlanacaktır. Gerçekleştirdiğimiz kongremiz sonucunda delegelerimizin çoğunluğunun teveccühü ile MHP Antalya İl Başkanlığına seçilen kıymetli Ali Adan Kaya kardeşimize başarılar diliyorum. Allah utandırmasın ve Yüce Rabbim yardımcınız olsun” dedi.

MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, “Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz İl Kongremiz diğer partiler tarafından hayretle izlenmiştir. İşte Demokrasi İşte Birlik ve Beraberlik. Bu birlik ve beraberlik ile MHP herkese demokrasi dersi vermiştir. Her zaman olduğu gibi bugünde yine aday olan arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisindeyiz. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde İlçelerde ve İl genelinde partimizi birinci parti yapmak için tüm arkadaşlarımızla elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bunu başarmak için bilgi birikim ve kadromuz hazırdır” dedi.

Previous articleNefes Bale’den nefis workshop Foto
Next articleAK Parti’de temayül zamanı