Home Ekonomi Yasemin Barut Yıldırım TOBB İl Kadın İcra Üyeliğine Seçildi

Yasemin Barut Yıldırım TOBB İl Kadın İcra Üyeliğine Seçildi

745
0
blank

Seçim, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Seçimler sonunda TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği’ne Yasemin Barut Yıldırım ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği’ne Deniz Tanır seçildiler.

Seçim sonrası bir değerlendirme yapan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Vural, “ 

Seçilen arkadaşlara başarılar diliyorum. Demokratik bir ortamda seçimler yapıldı. Seçim sonucu hayırlı olsun diyorum. Girişimcilik kültürünün kadınlar ve gençler arasında gelişmesine öncülük etme ve ülkemizdeki kadın ve genç girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politikalar belirleme TOBB İcra Komitesi’nin öncelikli görevleri arasında yer almaktadır. Gençlerin ve kadınların ekonomik alanda daha fazla söz sahibi olması gerekiyor. Onların potansiyelinden, dinamizminden, düşüncelerinden ve vizyonlarından yararlanmamız gerekiyor. Karar alma ve uygulamada gençlerimizin ve kadınlarımızın etkinliği artmalı. Seçilen arkadaşlar ilçemizin ve bölgemizin sesi olacaklardır. Bizleri en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Her zaman yanlarındayız. Ortak düşünme, hareket etme, paylaşma ve birlikte bir şeyler başarabilme duygusu içinde hizmet edeceklerdir. TOBB’u, gençlere ve kadınlara verdiği önemden dolayı kutluyorum. Gençlerimiz ve kadınlarımız daha fazla sorumluluk alacaklardır. Taşın altına ellerini daha fazla koyacaklardır. Güvenleri, yaratıcılıkları ve girişimcilikleri gelişecektir “ dedi.

Previous articleOrdu Deplasman Sponsoru “Bora Terzioğlu”
Next articleSevimçok Belediye Başkanı Olsa…