Home Ekonomi Yeni Yıl Öncesi Real AVM’de ŞANS ÇEMBERİ hediye için dönüyor!‏

Yeni Yıl Öncesi Real AVM’de ŞANS ÇEMBERİ hediye için dönüyor!‏

304
0
blank

Hizmete girdiği 2006 yılından beri kaliteyi ucuzlukla buluşturan Real Antalya AVM; Antalyalılar için çekim merkezi olmaya devam ediyor. Yaklaşan yeni yıl öncesi tüm hazırlıklarını yapan Real Antalya AVM’de organize edilen ‘Şans Çemberi’ Antalyalıların yoğun ilgisini çekiyor.

‘Şans Çemberi’ni Çevir, Hediyeni Anında Kazan… Real Antalya AVM, daha önce de büyük ilgi gören ‘Real AVM Şans Çemberi’ni 12-25 Aralık tarihleri boyunca tekrar çeviriyor. Real Antalya AVM’de 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar binlerce hediyenin bulunduğu  ‘Şans Çemberi’ni çevirme hakkı kazanıyor. Birbirinden güzel ve değerli hediyeleri kazanma şansına sahip olmak için alışveriş fişinizi göstermeniz yeterli.  Real Antalya AVM’ye geldiğinizde ‘Şans Çemberi’ne uğramadan geçmeyin, herkesin hediyesi hazır. Çünkü ‘Şans Çemberi’nde boş yok!

Şanş Çemberi Büyük İlgi Görüyor… Bulunduğu konum, geniş otopark imkanı, zengin ve farklı alışveriş seçeneklerini içinde barındıran Real Antalya AVM, yaklaşan yeni yıla hediyelerle girmek isteyen ziyaretçilerini bekliyor. ‘Şanş Çemberi’  aktivitelerinin ev sahipliği ve koordinatörlüğünü üstlenen Real Antalya AVM Sorumlusu Elmas Yazgan;  aktivitenin büyük ilgi gördüğünü belirtiyor. Yazgan: “Amacımız, yaklaşan yeni yıl öncesi Real Antalya AVM’ye gelen ziyaretçilerin keyifli zaman geçirmelerini sağlamak. ‘Şans Çemberi’ etkinliğimiz de her yaştan ziyaretçimizin büyük ilgisini çekiyor. AVM’mizde 100 TL ve üzere alışveriş yapanlar hemen Şans Çemberi’nin yanına gelerek hediyelerini anında kazanıyorlar. Bol eğlence ve bol hediyeli bir ay geçirmek isteyenleri Real Antalya AVM’ye bekliyoruz.” dedi.

Previous articleMANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AİLESİ PAZAR KAHVALTISINDA
Next articleBAHÇEŞEHİR KOLEJİ MİNİKLERİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDE