Home KÜLTÜR-SANAT CEM ADRİAN 8 MART’TA YENİDEN ANTALYA’DA!

CEM ADRİAN 8 MART’TA YENİDEN ANTALYA’DA!

429
0
blank

“Emir”adlı albümüyle başlayıp“Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikâyesinin son albümü olan“Siyah Bir Veda Öpücüğü”albümünü Eylül ayında müzikseverlerin beğenisine sunanCem Adrian; farklı şehirlerde verdiği konserlerine ara vermeden devam ediyor. Güçlü besteleri, çarpıcı şarkı sözleri ve çok özel sesiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olanAdrian8 Mart 2013, CumaakşamıTudors Arena’da yeniden Antalyalı dinleyicileriyle bir araya gelecek.

“Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde yer alan 12 şarkının tümü, müzik çalışmalarını kendine özgü tarzı ve tavrı ile sürdüren Cem Adrian’ın imzasını taşıyor. Albümdeki besteler; piyano ve keman ağırlıklı ezgileri ve etkileyici sözleriyle sanatçının özgün tarzını bir kez daha ortaya koyarken; albümde, Nisan ayında hayatını kaybeden, Türkiye’nin en önemli kadın müzisyenlerinden Ayten Alpman’ın Cem Adrian ile çok özel bir düeti de yer alıyor. “Hani Bazen” adlı şarkı Ayten Alpman’ın son kaydı olması nedeniyle, tüm müzik dünyası ve CemAdrian için büyük anlam taşıyor.

Cem Adrian’ın, 8 Mart 2013, Cuma akşamı saat 21:00’de Antalya Tudors Arena’da gerçekleşecek konserine ait biletler Biletix’ten ve mekanın gişesinden temin edilebilir.

Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir, teşekkür ederiz.

Previous articleŞükrü Sözen Mekteplioğlu’na Cevap Verdi
Next articleSİLİVRİYE SESLENİŞ……