Home KÜLTÜR-SANAT CEM ADRİAN; “SİYAH BİR VEDA ÖPÜCÜĞÜ” KONSERLERİYLE ANTALYA’DA!

CEM ADRİAN; “SİYAH BİR VEDA ÖPÜCÜĞÜ” KONSERLERİYLE ANTALYA’DA!

326
0
blank

Kendine özgü tarzı ve tavrı ile müzik çalışmalarına devam edenCem Adrian; güçlü besteleri, çarpıcı şarkı sözleri ve çok özel sesiyle 12 şarkıdan oluşan yepyeni albümü“Siyah Bir Veda Öpücüğü”nü 18 Eylül’de müzikseverlerin beğenisine sundu.

“Emir” adlı albümüyle başlayıp “Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikâyesinin son albümü olan “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde, tüm şarkılar Adrian imzası taşıyor. “Siyah Bir Veda Öpücüğü”ndeki besteler; piyano ve keman ağırlıklı ezgileri ve etkileyici sözleriyle sanatçının özgün tarzını bir kez daha ortaya koyuyor. Albümde, Nisan ayında hayatını kaybeden, Türkiye’nin en önemli kadın müzisyenlerinden Ayten Alpman’ın Cem Adrian ile çok özel bir düeti de yer alıyor. “Hani Bazen” adlı şarkı Ayten Alpman’ın son kaydı olması nedeniyle, tüm müzik dünyası ve CemAdrian için büyük anlam taşıyor.

Adrian’ın, prodüktörlüğünü de üstlendiği “Siyah Bir Veda Öpücüğü” albümünün tüm kayıtları sanatçının kendisi tarafından gerçekleştirildi. Stil ve tema çalışmasının Cem Adrian ve HümeyraUçan tarafından yapıldığı albümün fotoğraf çekimleri ise, BoğaçDalkıran ve SemihKanmaz tarafından gerçekleştirildi. Albümün, Burak Ertaş yönetmenliğinde “Yalnızlık” şarkısına çekilen ve olay yaratan ikinci klibi ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Alışılmışın dışında, cesur tarzı ve benzersiz müzik yeteneğiyle her geçen gün artan bir hayran kitlesi edinen Cem Adrian’ın yeni albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”; Dokuzsekiz Müzik Yapım etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Cem Adrian’ın, 17 Ekim 2012, Çarşamba akşamı saat 22:00’de Jolly Joker Antalya’da gerçekleşecek konserinin biletleri, Biletix’ten ve Jolly Joker Antalya gişesinden temin edilebilir.

Previous articleHasan Özden Manavgat Güreş Ağası Oldu
Next articleKayı Group, Adam&Eve; Hotels, GTI Travel ve Sky Airlines ile WTA 2012’de 6 ödül alarak “Turizm Oskarları”nı topladı