Home KÜLTÜR-SANAT METROCİTY AVM’DE Her Dakikası Sürprizlerle Dolu Defile

METROCİTY AVM’DE Her Dakikası Sürprizlerle Dolu Defile

447
0
blank

MetroCityAVM’de;Banu Noyan koreografisiyle Şenay Akay, Didem Taslan, Ece Gürsel, Irmak Atuk, İpek Tanrıyar, Eva Maya, Tuğçe Yulaç, Pınar Güsar, Can Dağyeli, Onur Yüksel, Emre Aksoy, Ünal Bozahmetoğlu, Eray Özbal gibi ülkemizin en önemli mankenleri podyuma çıktığı defilenin her anı eğlence ve sürprizlerle doluydu. Defilenin sunucu Vatan Şaşmaz’ın esprileri de güne ayrı bir renk kattı.

MetroCityAVM’de gerçekleşen “Moda Güneşi Görüyor” defilesinde toplam 21 manken, Boyner, LC Waikiki, Gusto, Fenerium, Koton, Tiffany, Mango gibi markaların yeni sezon ürünlerini sergilediler. Ülkemizde ilk kez, bir defile canlı müzik eşliğinde; SON de CUBA grubunun yaptığı; canlı performansla izleyicilerle buluştu.

Gizem Özdilli Onun İçin Yürüdü

Defilenin bir diğer önemli özelliği de Koreograf Banu Noyan tarafından bu defile ile startı verilen ve bundan sonra Noyan’ın gerçekleştirdiği her defilede uygulamaya koyacağı Omurilik Felçlileri Derneği yararına sosyal sorumluluk kampanyası “Senin İçin Yürüyorum”du

Banu Noyan;MetroCity’dekibu defilesinden başlayarak sanat-müzik-spor-siyaset dünyasından ünlü bir ismi podyuma çıkartıp, geliri ile “Akülü Sandalye” alınmasını sağlayacak.Kampanyanın ilk ayağında ise bir dönem podyumlarda fırtınalar estiren eski manken Gizem Özdilli; “Senin İçin Yürüyorum” dedi.

MetroCity’de Serdar Ortaç Sürprizi

Defilenin ardındanpodyuma çıkan SERDAR ORTAÇ’ı karşılarında gören halkın şaşkınlığı ise görülmeye değerdi.  Ortaç’a ikizi kadar benzeyenSabahattin Gürel’in show’unun sonrasında izleyiciler imza almak için uzun kuyruklar oluşturdular.

Previous articleKepez’den bir nostalji “Necip Nugay” konseri
Next article212 İSTANBUL POWER OUTLET’İN YENİ AJANSI BANU NOYAN EVENT OFFICE OLDU