Home SİYASET Dr. Faruk Boztepe Ak Parti’ye Katıldı

Dr. Faruk Boztepe Ak Parti’ye Katıldı

488
0
blank

Mekteplioğlu yaptığı yazılı açıklamada,“Ülkemizin her noktasında olduğu gibi Manavgat’ımızda da partimize milletimizin teveccühü her geçen gün artıyor. Ak Parti saflarına katılım çığ gibi büyüyor. Toplumumuzun her kesimini kucaklama anlayışını hayata geçiren partimiz çok kısa bir süre önce Tunceli’deki katılımlarla hiçbir ayrım gözetmeden hizmet yolunda “durmak yok yola devam” anlayışını bir kez daha hayata geçirmiştir.

            İlçemizde de geçmişte farklı partilerde Manavgat’a hizmet vermiş vatandaşlarımız Ak Parti saflarında siyaset yapıp yöresine katkı sunmak için partimiz saflarına katılmaya devam ediyorlar.

            Benimde çocukluk arkadaşım olan Dr.Ömer Faruk Boztepe partimiz saflarına katılma kararı aldı. İlçemize hizmet etmiş çok saygın bir isim olan Hasan Fehmi Boztepe ‘nin evladı olan Sayın Ömer Faruk Boztepe’yi verdiği karardan dolayı kutluyor ve partimize yapacağı katkılardan dolayı şimdiden teşekkür ediyorum. Manavgat’a hizmet için çıktığımız yolda Ömer Faruk Boztepe gibi isimlerin katkıları bizleri daha da güçlendirecektir. Hiçbir ayrım yapmadan bizlerle hizmet etmek için birlikte çalışmak isteyen Manavgatlı hemşehrilerimizide bir kez daha saflarımıza davet ediyoruz ve özlenen Manavgat’ı kurmak için, Ak Parti iktidarı ile Manavgat’ı buluşturmak kararlılığımı hayata geçirmek için saflarımıza katılan Dr. Ömer Faruk Boztepe’ye hoş geldin diyoruz.” dedi.

Previous articleAfrika: İnsanlığın Onur Savaşı
Next articleManavgat Siyaseti