Home SİYASET MHP KONYAALTI TEŞKİLATI ÜLKÜ OCAKLARINI AĞIRLADI‏

MHP KONYAALTI TEŞKİLATI ÜLKÜ OCAKLARINI AĞIRLADI‏

328
0
blank

MHP Konyaaltı ilce başkanı Mehmet Ali Palabıyık kısa açış konuşmasında MHP konyaaltı teşkilatının kapısının gençlere her zaman açık olduğunu,herhangi bir ihtiyaç halinde kendilerine ulaşabileceklerini söyledi. Ülkücü gençleri tahriklere karşıda uyaran palabıyık; “Ülkücüler kolluk kuvvetlerine herzaman yardımcı olmalıdır”dedi.

Daha sonra toplantıya katılan tüm gençlere teşekkür eden palabıyık sözü Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı E.Serkan Uysal’a bıraktı. Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı E.Serkan Uysal, Türk milletinin geleceğinin ülkücü gençlerle şekileneceğini ve Ülkü Ocaklarında yetişecek genç beyinlerin Türkiye’nin bugünde gelecekte de sigortası olacağını belirtti.

Ayrıca Ülkücülere karşı toplumda oluşan önyargılı yaklaşımı kırmak için bu tür etkinliklerin sürdürüleceğini, Ülkücülerin Tavır ve davranışlarıyla örnek teşkil eden kişiler olduğunu da ekledi. Gençlerin iyi bir eğitimle Ülkesine faydalı olabileceğini vurgulayan Uysal, Bu konuda da gençler için Ücretsiz dershane hizmeti vereceklerinin haberini verdi.

Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Serkan Uysal bu tür toplantıları her mahallede yapmayı düşündüklerini imkânlar dâhilinde köylerde de bu etkinlikleri ve toplantıları düzenleyerek Türk gençliğini ülkü ocaklarına davet edeceklerini belirtti. Antalya ülkü ocaklarının Türk milletinin ve Türk gençliğin her zaman yanında olacağını bu yöndeki çalışmaların Ülkü ocakları ile gencilerin buluşmasına kucaklamasına vesile olacağını da ekledi.

MHP konyaaltı teşkilatı ile Antalya ülkü ocaklarının birlikte yaptığı toplantıya ilçe teşkilatı yöneticileri ile ülkü ocakları Antalya il başkanlığı yöneticiler katıldı.

Previous articleORTAYA KARIŞIK
Next articleBaşarı Koleji’nde Öğretmenler Günü